Alt Coin

İşte 2022’de İzlenecek En Âlâ 5 Metaverse Coin

Kripto piyasalara yatırım yapmak isteyenler için mümkün olan seçeneklerden biri de metaverse coin projeleri olarak görünüyor. Kriptokoin.com olarak bu makalede emelimiz, piyasa bedeline nazaran en düşükten en yükseğe nazaran sıralanan, 2022’de izlenecek birinci beş Metaverse coin projesine yakından bakmak. Analist Mark Arguinbaev yorumlarını yakından inceleyelim.

Büyükten küçüğe metaverse coin projeleri

5. Enjin Coin (ENJ). 2009 yılında kurulan Enjin, tanınan pazarıyla kendisini NFT alanında başkan olarak kabul ettirdi. ENJ, Enjin Platformuna güç sağlayan ERC20 tokeni. Enjin Platformunun gayesi: Bireylerin, işletmelerin ve markaların takas edilemez tokenleri (NFT’ler) kullanmasını kolaylaştırmak. Efinity, Enjin’in Polkadot üzerine konseyi dijital varlıklar için yeni jenerasyon bir blockchain olan en son projesi. Efinity, NFT’lerin fiyatlandırmasını ve değişimini kolaylaştırma zorluğunu çözen tüm değiştirilebilir ve değiştirilemez tokenler için bir merkez olmayı hedefliyor. Yazım sırasında ENJ, 2,50 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli 2,1 milyar dolar ve 24 saatlik 365 milyon dolarlık süreç hacmi, bugün en çok süreç gören beşinci Metaverse coini.

4. Theta Network (THETA). THETA kendisini “kullanıcılar tarafından desteklenen yeni jenerasyon görüntü ve cümbüş blockchaini” olarak tanımlıyor. THETA, Google, Sony, Samsung, Binance ve daha fazlasını içeren kurumsal doğrulayıcı nodelar için etkileyici ortaklara sahiptir. Theta blockchaini, merkezi olmayan görüntü akışı ve dağıtımı için hem teknik hem de ekonomik tahliller sunan tek uçtan uca altyapı. THETA yazım sırasında, 24 saatlik 407 milyon dolarlık bir hacimle 4.26 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli 4,2 milyar dolar ve dolanımdaki 1 milyar token arzı var.

SAND ve AXS da listede

3. Sandbox (SAND). Sandbox, şu anda piyasadaki tanınan kripto Metaverse coinleri ortasında. Unity ile oluşturulmuş en yüksek kalitede 3D Metaverse sahip. Nispeten düşük bir hacim-piyasa kıymeti oranına sahip olsa da, SAND’ın pahasının milyarlarca olduğunu unutmayın. Analiste nazaran Sandbox, indirilebilir bir istemciye sahip olduğundan, öteki Metaverse projelerine kıyasla rakipsiz bir niteliğe sahip. Sandbox, kullanıcıların arazi emlakı satın almalarını ve bunlardan para kazanmalarını sağlayarak, mükafatlar kazanmak için misyonlar, oyunlar ve gayretler içeren oyunlaştırılmış bir tecrübe sunar. Sandbox ayrıyeten platformdaki lokal para ünitesi olan SAND tokenine de sahip. Yazım sırasında SAND, 24 saatlik 1.3 milyar dolarlık süreç hacmiyle 4.89 dolardan süreç görüyor ve piyasa pahası 4,4 milyar dolar.

2. Axie Infinity (AXS). Mart 2018’de piyasaya sürülen Axie Infinity, en tanınan blockchain tabanlı oyunlardan biridir. Oyunun ardındaki grup, bilhassa oyun için tam bir blockchain inşa etti: Ronin. Eksenler makul özelliklere sahip canavarlardır ve yükseltilebilir yahut takas edilebilirler. Oyuncular, bir arenada öteki oyuncularla savaşmak ve mükafatlar kazanmak için AXS’larını kullanabilirler. Yazım sırasında AXS, 24 saatlik 520 milyon dolarlık hacimle 77.49 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli 4.7 milyar dolar ve sirkülasyonda 60 milyon token arzı var.

1. Decentraland (MANA). 3D Metaverse projelerinde öncü olan Decentraland, kullanıcıların arazi varlıklarını satın almaları ve bunlardan para kazanmaları için çok sayıda tecrübe sağlayan blockchain tabanlı bir sanal platform. Decentraland, Şubat 2020’den beri halka açık ve kriptoda en uzun müddettir devam eden 3D Metaverse projesi. Decentraland halihazırda piyasadaki en pahalı projelerden biri. Analiste nazaran, Decentraland üzerine giderek daha fazla platform inşa edildiğinden, MANA gelecek yıl fiyatını basitçe ikiye yahut üçe katlayabilir. Yazım sırasında MANA, 24 saatlik 715 milyon dolarlık süreç hacmiyle 2.85 dolardan süreç görüyor. Piyasa pahası 5,3 milyar dolar ve sirkülasyonda 1,82 milyar token arzı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.