Alt Coin

İşte 2022’de Radarınıza Almanız Gereken 3 Altcoin!

Tanınan altcoin analisti Tsunami’nin listesinden 2022’de radara alınabilecek 3 altcoin projesinin detaylarına göz atıyoruz…

Yakından takip edilebilecek 3 altcoin

Şu anda 62 milyar doları aşan bir piyasa pahası ile dünyanın beşinci en büyük kripto para ünitesi olan Solana, 2021’de kayda bedel bir yükseliş kaydetti. Yıla 2 doların altında bir süreçle girdikten sonra, Kasım ayının başında ATH düzeyi olan 260 dolara ulaştı. SOL, Solana Blockchain ağının lokal token’idir ve süratle artan pahası de Solana’nın büyüyen beklentilerini yansıtmaktadır. Blockchain, sağlam süreç sürece suratı için giderek daha fazla takdir topladı. FTX’in kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried’den oburu ile son vakitlerde Ethereum’a nazaran avantaj sağladı. Solana bu büyüme ivmesini sürdürürse, analiste nazaran SOL sahipleri kendilerini ayın üzerinde bulabilirler.

55 milyar dolarlık piyasa kıymeti ile SOL’un çabucak ardında, 2021’de fevkalâde bir yükseliş yaşayan Cardano yer alıyor. ADA, yıla 0.20 doların altında bir fiyatla girdi ve Eylül ayı başlarında 3 doları gölgede tutmak için ralli yaptı ve dünyanın üçüncü en büyük kripto para ünitesi oldu. Cardano, Vitalik Buterin’in Blockchan’i kar maksadı gütmeden tutma konusundaki dizaynlarına katılmadıktan sonra Ethereum’dan ayrılan Ethereum kurucu ortağı Charles Hoskinson’un projesidir. Cardano böylelikle kendi başına bir isim yaptı, lakin analiste nazaran ADA’nın aylarca süren bir ayı serisinin ortasında olmasıyla 2022, bir çıkış ya da çıkış yılı olabilir.

Analistin üçüncü seçimi: Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX), bu yıl başında 3 doların çabucak kuzeyinde süreç görüyordu. AVAX, Ethereum’un akıllı kontratlar alanında yükselen rakiplerinden biri olan Avalanche Blockchain’in lokal token’idir. AVAX’ın sonbahar rallisini hızlandırmak, danışmanlık devinin Federal Acil Durum İdare Ajansı (FEMA) ile çalışmalarını desteklemek için Avalanche’ı devreye soktuğunu görecek olan Deloitte ile yeni bir ortaklıktı. Analiste nazaran Avalanche’a kıskanılacak bir güvenilirlik dozu veren Deloitte mutabakatıyla 2022, Blockchain’in ve tokeninin yeni doruklara ulaşmak için bu desteği kaldırdığını görebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.