Alt Coin

İşte 2022’de Sükse Yapması Beklenen 5 Metaverse Coin!

Kripto yorumcusu Kyle Portman, 2022’de yakın takip etmek için 10 doların altındaki en başarılı metaverse coin ve projesini bedellendiriliyor.

Metahero, Everdome ile en gerçekçi Web3 tecrübesini hazırlıyor

Birinci olarak Haziran 2021’de piyasaya sürülen Metahero, kendisini metaverse’e açılan kapı olarak tanımlıyor. Proje, kullanıcıların kendilerini ve başka gerçek dünya objelerini sanal dünyaya taramalarını sağlayan yeni kuşak bir metaverse inşa ediyor. Yakında çıkarılacak olan Everdome ile metaverse’in çok gerçekçi bir versiyonu ilgilenenler için bir Web3 tecrübesi içerecek. Analiste nazaran Metahero, dizaynları olarak 2022’de göz kulak olmaya paha ve genel vizyon, piyasadaki en cazip olanlardan biri.

2017 yılında piyasaya sürülen Worldwide Asset eXchange (WAX), metaverse coin’ler için şu anda mevcut olan en güzel Blockchain biri olarak kabul ediliyor. Ayrıyeten, PoS Blockchain’i sayesinde WAX, dünyanın en etraf dostu metaverse coin projesi olarak da anılıyor. Analiste nazaran Enjin Coin ve Theta Network üzere multi-milyar dolarlık projeler göz önüne alındığında, WAXP fiyatı 2022’de basitçe iki yahut üç katına çıkabilir.

Sıradaki metaverse coin Decentraland, şu anda 5,3 milyar dolarlık piyasa bedeliyle en yüksek bedelli proje. İngilizce isminden da anlaşılacağı üzere, Decentraland, oyuncuların geniş evrenlerini keşfetmelerine müsaade veren merkezi olmayan bir metaverse dünyasına sahiptir. Böylelikle, ekosistem katlanarak büyüdüğü ve süratle ana akım geline geldiği için analiste nazaran 2022’de göz kulak olmaya kıymet bir proje.

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse coin devleriyle tanışın

İkinci sıradaki Theta, NFT’ler, dApp’ler ve daha fazlasından oluşan sağlam bir ekosisteme sahip yeni jenerasyon bir görüntü ve cümbüş platformudur. Proje, 1 Şubat 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan yeni TNT-20 token TDROP’u için hazırlanıyor ve staking yoluyla platforma merkezi olmayan yönetişim getiriyor. Öteki yandan ekosistem gelişmeye devam ederken, analiste nazaran THETA piyasası potansiyel olarak büyük bir boğa koşusu başlatabilir.

Birinci sıradaki Sandbox, Decentraland’a emsal, lakin tam teşekküllü bir masaüstü istemcisi sunduğu için rakiplerinden daha sürükleyici ve daha kaliteli bir tecrübe sunar. Sandbox ayrıyeten, bilhassa kendi sanal oyun alanı olan Snoopverse’i inşa etme planlarını açıklayan Snoop Dogg üzere ikonlardan büyük ilgi gördü. Analiste nazaran SAND’ın ekosistemi bu yıl büyümeye devam ederken, projenin piyasa bedeli kolaylıkla 10 milyar dolara ulaşabilir. Ayrıyeten SAND, 2022 portföyü için en tanınan metaverse coin’lerden olarak kabul ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.