Alt Coin

İşte Binance Piyasalarında Pik Yapan 14 Altcoin!

Kripto para piyasana dair bilgileri görselleştiren CryptoDiffer Twitter hesabı, Binance borsasında en çok aranan altcoin’leri paylaştı. Geçtiğimiz haftanın datalarına nazaran göz çarpan birinci nokta; Shiba Inu’nun (SHIB) birinci 5’deki kalıcı koltuğunu kaybetmesi oluyor. Başkan kripto para ünitesi Bitcoin ise bu hafta 4.sırada. Binance Coin borsasının lokal token’i BNB birinci sıradaki pozisyonunu haftalardır korurken, Cosmos (ATOM) birinci 15’e yerleşen en yeni altcoin projelerinden biri oluyor.

İşte Binance’in en tanınan altcoin projeleri

Listenin birinci sıraları Binance Coin (BNB), Fantom (FTM) ve Polkadot (SHIB) yer alıyor. Piyasanın hacim devleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ile birinci 5 isim tamamlanırken, bu hafta balinaların gözdesi Polygon (MATIC) altıncı sıraya yerleşti. Balina cüzdanlarındaki en büyük dolar durumlarından biri olan Shiba Inu (SHIB) ise MATIC’i takip ediyor. Listenin ilerleyen sıralarına listeyle devam edelim:

  • Cosmos SDK’yı kullanan açık finans ve sorumlu bir bilgi iktisadı için oluşturulmuş zımnilik odaklı bir katman 1 Blockchain’i Oasis Network (ROSE), bu hafta Binance arama listesinde sekizinci sıraya yerleşti.
  • Dokuzuncu sıradaki, Polkadot’un tanınan parachain projelerinden Moonbeam (GLMR). Altcoin projesi bu hafta bir dizi kıymetli gelişmeyle gündeme geldi.
  • Listenin birinci 10’u tanınan PoS Blockchain’i Cardano (ADA) ile tamamlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.