Alt Coin

İşte Bu Hafta Cepleri Dolduran 7 Altcoin ve Beklentiler!

7 ile 14 Ocak ortasındaki haftanın en yararlı altcoin projelerini listeliyoruz. Dogecoin, Elon Musk’ın Tesla’nın ödeme prosedürü olarak kabul edeceğini duyurmasıyla haftayı %26 kar oranıyla kapatıyor. Oasis Network ise %35 ile listenin birinci sırasında. Analist Valdrin Tahiri’ye yükselişin devamı için kritik direnç düzeylerinin aşılması gerekiyor. İşte ayrıntılar…

  • Oasis Network (ROSE) : %35.20
  • Dogecoin (DOGE) : %26.90
  • Near Protocol (NEAR) : %24.67
  • Secret (SCRT) : %18.17
  • Dash (DASH) : %16.57
  • FTX Token (FTT) : %14.45
  • Harmony (ONE) : %10.47

İşte haftanın en çıkarlı altcoin projeleri

ROSE, 0,30 dolara düştüğü 10 Ocak’tan bu yana yükseliyor. 14 Ocak’ta, %77’lik artışa tekabül eden ATH düzeyi 0,538 dolara ulaştı. Akabinde düşüşe geçti ve 0,455 dolar alanını dayanak olarak doğrulamak için geri döndü. Yine test başarılı olursa, analiste nazaran sonraki en yakın direnç düzeyleri sırasıyla 0,55 ve 0,70 dolar.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, 10 Ocak’ta DOGE 0.136 dolara kadar geriledi. Lakin, kısa bir müddet sonra bölgeyi geri aldı ve o vakitten beri üst yanlışsız hareket ederek 14 Ocak’ta 0,21 dolara ulaştı. Analiste nazaran en yakın direnç, azalan bir direnç çizgisi tarafından oluşturulan 0,245 dolar

Altcoin projesi NEAR, 18 Aralık’tan beri yükselen bir paralel kanal içinde süreç görüyor. 14 Ocak’ta ATH fiyatı 20.4 dolara ulaştı. Buna ek olarak, hem MACD hem de RSI, çoklukla düşüş eğilimi aksine dönüşlerinden evvel gelen değerli düşüş sapmaları üretti. Bu nedenle, analiste nazaran NEAR’ın ortalara ve muhtemelen kanalın takviye sınırına gerçek azalması beklenebilir.

SCRT, 28 Ekim’den bu yana alçalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyordu. Şu anda 8,20 doların üzerinde süreç görüyor. Bu birebir vakitte yatay bir direnç alanıdır. Bunun üzerinde bir kırılma, analiste nazaran yükseliş ivmesini büyük oranda hızlandırabilir.

4 Aralık’ta DASH 110 dolara düştü ve sıçrayarak aşağı istikametli uzun bir fitil oluşturdu. Bu, 115 dolarlık alanı bir sefer daha dayanak olarak doğruladı. Analist, en yakın direnç düzeyini, azalan bir direnç çizgisi tarafından oluşturulan 170 dolar olarak belirliyor.

FTT, 9 Eylül’de ATH düzeyi 84,7 dolara ulaştığından beri azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyordu. Aşağı taraflı hareket, 8 Ocak’ta 33.8 dolara ulaştı. FTT o vakitten beri üst hakikat hareket ediyor ve şu anda bir defa daha azalan direnç çizgisine ulaştı. Analiste nazaran en yakın direnç 0,382 Fib geri çekilme direnç düzeyi tarafından oluşturulan 53,4 dolar.

ONE, ATH düzeyi 0.38 dolara ulaştığı 26 Ekim’den bu yana azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyordu. 2 Ocak’ta bu direnç çizgisinden çıktı ve iki gün sonra (yeşil simge) takviye olarak doğrulamak için geri döndü. Fiyat ATH düzeyine tekrar ulaşılırsa, bir sonraki direnç 0,53 dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.