Alt Coin

İşte Bu Hafta En Çok Kaybeden 7 Altcoin ve Beklentiler!

Haftanın yeşil tahta rekortmenlerini inceledikten sonra, 7-14 Ocak haftasının en çok kaybeden 7 altcoin projesini listeleyelim. Analist Valdrin Tahiri fiyatların üst istikametli reaksiyon verebileceği kritik dayanak düzeylerini belirliyor.

  1. Ravencoin (RVN) : -%16.71
  2. Helium (HNT) : -%15.35
  3. Loopring (LRC) : -%14.51
  4. Cosmos (ATOM) : -%12.52
  5. Decentraland (MANA) : -%8.03
  6. Filecoin (FIL) : -%7.56
  7. Crypto.com Coin (CRO) : -%5.88

İşte haftanın en çok ziyan yazdıran altcoin projeleri

RVN, Ağustos ayından bu yana azalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyor. Aşağı istikametli ivme, 4 Aralık’ta 0,064 dolara kadar derinleşti. Akabinde, 0,09 dolar yatay takviye çizgisinde altında bir sapmaya neden oldu. Ancak kısa bir müddet sonra çizgiyi geri aldı ve o vakitten beri üst gerçek hareket ediyor. Analiste nazaran direnç çizgisinin üzerindeki bir kırılma, yükseliş ivmesini büyük ölçüde hızlandırabilir.

17 Aralık’ta HNT alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Üç gün sonra (yeşil simge) dayanak olarak doğrulamak için geri döndü ve akabinde üst gerçek hareketine devam etti.  Daha sonra token 32 dolara geri döndü ve dayanak olarak doğruladı. Analiste nazaran bölgeden bir sıçrama beklenebiir.

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz Loopring (LRC), ATH düzeyi 3.86 dolara ulaştığı 10 Kasım’dan bu yana düşüyor. Aşağıdaki güçlü takviyeden bir sıçrama meydana gelirse, analiste nazaran en yakın direnç alanı 2,62 dolar.

ATOM, ATH düzeyi 44,8 dolara ulaştığı 20 Eylül’den bu yana azalan bir direnç çizgisini izliyor. Başlangıçta 6 Ocak’ta patlak vermiş üzere görünse de, altına düştü ve çizgiyi bir kere daha direnç olarak doğruladı. Çizginin üzerindeki bir kırılma, boğaları ATH düzeyine yönlendirebilir.

MANA, 25 Kasım’da ATH düzeyine ulaştığından beri düşüyor. 10 Ocak’ta 3 dolarlık yatay takviye alanından ayrıldı ve iki gün sonra direnç olarak doğruladı (kırmızı simge). Bu alan geri kazanılana kadar, trend yükseliş olarak kabul edilemez. 

Filecoin (FIL) 5 Eylül’den beri düşüyor. 4 Aralık’ta alçalan bir takozdan ve 44 dolarlık yatay alandan kırıldı ve düşüş oranını hızlandırdı. Şimdiye kadar, 10 Ocak’ta bunu yaparak 26.34 dolara geriledi. En yakın takviye alanı 22 dolar bölgesi. 

CRO, 24 Kasım’da ATH düzeyi 0,97 dolara ulaştığından beri düşüyor. Aşağı taraflı hareket şimdiye kadar 4 Aralık’ta 0,36 dolara kadar derinleşti. Bununla birlikte, CRO, 0,42 dolar takviye alanının çabucak üzerinde süreç görüyor. En güçlü takviyesi 0,32 dolar yatay dayanak çizgisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.