Alt Coin

İşte Bu Hafta Tabanlara Kayan 7 Altcoin ve Beklentiler!

28 Ocak’tan 4 Şubat’a kadar en fazla artan 7 altcoin projesini listeledikten sonra haftanın tabanlara kayan coin/token’lerine göz atalım. Analist Valdrin Tahiri, düşüşü soğutabilecek kritik dayanak düzeylerini belirliyor.

  1. Loopring (LRC) : -%8.67
  2. Waves (WAVES) : -%6.87
  3. Secret (SCRT) : -%5.24
  4. Fantom (FTM) : -%3.22
  5. Helium (HNT) : -%3.18
  6. Theta Fuel (TFUEL) : -%2.81
  7. Polygon (MATIC) : -%1.64

İşte geçen haftaya nazaran en çok ziyan yazdıran 7 altcoin

Loopring (LRC) 25 Kasım’dan bu yana alçalan bir takozla birlikte düşüyor. Aşağı istikametli hareket 22 Ocak’ta 0,64 dolara ulaşılana kadar devam etti. Şu anda, LRC, kamanın direnç sınırından çıkma teşebbüsünde bulunuyor. Bir kırılma meydana gelirse, en yakın direnç 1,65 dolar. Bu, artık direnç olarak hareket etmesi beklenen evvelki yatay dayanak alanı.

SCRT, 26 Ocak’tan bu yana azalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyor. 4 Şubat’ta kırılmayı başardı ve sonraki gün çizgiyi dayanak olarak onayladı. Üst hareketin her iki kısmı da birebir artış oranına sahipse, analiste nazaran SCRT 6,85 dolara ulaşabilir.

WAVES, 14 Ekim’den bu yana alçalan bir direnç çizgisiyle birlikte düşüyor. 20 Ocak’ta, Mayıs ayından bu yana takviye vazifesi gören 12,20 dolarlık yatay bölgeden çıktı. 24 Ocak’ta sıçramış olsa da, hala hem azalan direnç çizgisinin hem de 12,2 dolarlık yatay direnç alanının altında süreç görüyor. Her iki direnç düzeyini de temizlemeyi başarana kadar, analiste nazaran trend yükseliş olarak kabul edilemez.

17 Ocak’ta Fantom (FTM) 3.10 dolarlık yatay direnç alanından çıktı (kırmızı daire) ve süreçte neredeyse ATH fiyatına ulaştı. Fakat, kısa bir müddet sonra düşüşe geçti ve kelamda kopuşu sırf bir sapma olarak gösterdi. Aşağı istikametli hareket, fiyat 1,98 dolardan sıçrayana kadar devam etti. Bu takviye alanı devam ettiği sürece üst yanlışsız hareket mümkünlüğü geçerliliğini koruyor.

Helium (HNT), 7 Kasım’da ATH fiyatına ulaştığından beri düşüyor. Lakin, HNT kısa mühlet sonra 26 doları geri aldı ve şu anda takviye (yeşil simge) olarak doğrulama sürecinde.

Theta Fuel (TFUEL) 9 Haziran’dan beri düşüyor. 13 Aralık’ta 276 gündür dayanak (yeşil simgeler) sağlayan 0.235 dolarlık alandan ayrıldı. Daha sonra, 27 Aralık’ta sınırı direnç olarak doğruladı (kırmızı simge). 24 Ocak’ta değerli ölçüde sıçramış olsa da, analiste nazaran bu alan geri kazanılana kadar eğilim yükseliş olarak kabul edilemez.

Kriptokoin.com olarak tahlillerinde yer verdiğimiz MATIC, 2,40 dolar yatay direnç alanının üzerinde saptığından ve 27 Aralık’ta ATH fiyatına ulaştığından beri düşüyor. 21 Ocak’ta, altı aydır yürürlükte olan yükselen bir dayanak çizgisinden ayrıldı. O vakitten beri değerli ölçüde sıçramış olsa da, evvelki yükselen dayanak çizgisini geri alana kadar eğilim yükseliş olarak kabul edilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.