Alt Coin

İşte Bu Hafta Tabanları Gören 7 Altcoin ve Tahminler!

17-24 Aralık haftasının en yararlı altcoin projesi Near Protocol (NEAR) oldu. Sırada, birebir haftada taban düzeylerini arayan 7 altcoin’e göz atıyoruz. Analist Valdrin Tahiri, kritik direnç ve takviye düzeylerini belirliyor.

İşte haftanın kırmızı tahta önderleri

OKB, 26 Eylül’den bu yana artan bir takviye çizgisiyle birlikte artıyor. Şu anda 32 dolarlık yatay direnç alanının üzerine çıkma teşebbüsünde bulunuyor ve Mayıs ayından beri bu düzeyin üzerinde süreç görmedi. Analiste nazaran bir sonraki direnç alanı ATH düzeyi olan 42 dolar.

WAVES, 24 Ekim’den bu yana alçalan paralel bir kanalın yanında düşünüyor. 4 Aralık’ta, token görünüşte 15 dolarlık yatay alandan ayrıldı. Lakin kısa bir müddet sonra geri aldı ve bir kere daha kanalın direnç çizgisine geri döndü. Bu formasyondan bir kopuş, analiste nazaran yükselişi hızlandırabilir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, haftanın en çok kazandıran altcoin’lerine buradan göz atabilirsiniz.

Altcoin MDX düşüşü derinleştiriyor!

MDX 12 Ekim’den beri düşüyor. 15 Aralık’ta ATH fiyatı olan 0,34 dolara ulaştı. Bu yalnızca 64 günde %78’lik bir düşüşe tekabül etti. MDX, daha evvel dayanak vazifesi gören 1,90 dolarlık alanı geri almayı başarana kadar, analiste nazaran düşüş eğilimini koruyacak.

VGX, 22 Kasım’da ATH fiyatına ulaştığından beri düşüyor. 14 Aralık’ta yükselen bir takviye çizgisinden ayrıldı ve iki gün sonra bunu direnç olarak doğruladı. Daha sonra, 2,95 dolarlık yatay alanın üzerinde kalmayı başardı. Lakin, şimdi kıymetli bir üst hareket başlatmadı. Bu bölgeden bir kırılma meydana gelirse, analiste nazaran bir sonraki en yakın dayanak 2,40 dolar.

FX, 30 Ağustos’tan bu yana azalan bir takoz içinde düşüyor. 4 Aralık’ta en düşük dolara ulaşırken, sonrasında sıçradı ve 0,82 dolar alanının üzerinde tutundu. Aşağıdaki kamada bir kırılma meydana gelirse, analiste nazaran en yakın direnç 1,40 dolarda görülecek.

POLS, 7 Aralık’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin yanında düşüyordu. Bu, 20 Aralık’ta 2,5 dolara kadar geriledi. Analist ana direnç bölgesini 3,55 ile 3,88 dolar aralığı olarak belirliyor.

CHSB, Eylül ayının başından bu yana 0,60 dolarlık yatay alanın çabucak üzerinde süreç görüyor. 23 Aralık’ta başlangıçta bozuldu, fakat kısa bir müddet sonra alanı geri almayı başardı. Analiste nazaran aşağıdaki dayanaktan gelecek reaksiyon trend istikametini belirleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.