Alt Coin

İşte Bu Hafta Yatırımcısını Sevindiren 7 Altcoin ve Beklentiler!

31 Aralık- 7 Ocak haftasının en çok kazandıran 7 altcoin projesine göz atıyoruz. Listede, altcoin’lerin kısa fiyat geçmişlerini ve analist Valdrin Tahiri’nin teknik tahlillerini bulabilirsiniz. Haftanın yeşil tahta önderi Cosmos (ATOM) ile başlayalım.

  1. Cosmos (ATOM) : %39.10
  2. Harmony (ONE) : %34.76
  3. Fantom (FTM) : %24.49
  4. Chainlink (LINK) : %22.06
  5. Ravencoin (RVN) : %19.71
  6. Internet Computer (ICP) : %12.45
  7. Yearn.Finance (YFI) : %8.26

İşte haftanın yeşil tahta önderleri

ATOM 4 Ocak’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Meydana gelen hafif düşüşün akabinde üst hareketine devam etti ve 44.5 dolar direnç alanından çıkmak için teşebbüste bulunuyor. Bu bölgeyi aşabilirse, analiste nazaran bir sonraki en yakın direnç alanı 59.77 dolar.

ATOM’a benzeri biçimde, ONE 2 Ocak’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. İki gün sonra bunu takviye olarak doğrulamak için geri döndü (aşağıdaki yeşil simge) ve akabinde öteki bir üst hareket başlattı. 0,32 dolar yatay direnç alanından sonra, analiste nazaran ATH düzeyi olan 0.38 dolar hedeflenebilir.

FTM’de 1 Ocak’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Daha sonra düştü ve 2,6 dolarlık alanı dayanak olarak doğruladı (yeşil simge). Üst istikametli hareket devam ederse ve FTM ATH fiyatına ulaşırsa, analiste nazaran 4.90 dolar bir sonraki direnç düzeyi olabilir. 

LINK, artan bir paralel kanalın direnç çizgisini doğruladığı 10 Kasım’dan (kırmızı simge) beri düşüyor. Şu anda LINK formasyonun ortasına çok yakın süreç görüyor. Analiste nazaran aşağıdaki kanalın orta çizgisi eğilimin tarafında belirleyici olacak.

4 Ocak’ta RVN, 11 Ağustos’tan beri mevcut olan alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Analiste nazaran ana direnç alanı, Ağustos doruklarının yarattığı 0.156 dolar. Bu düzeyin üzerinde bir hareket, artış oranını büyük ölçüde hızlandırabilir.

Altcoin ICP, güçlü takviyeden kopuşa hazırlanıyor

Aralık ayında (yeşil daire), ICP’nin 29.50 dolarlık yatay dayanak alanından ayrıldığı argüman edildi. Bölge Temmuz ayından beri yerindeydi. Analiste nazaran mümkün rallide en yakın dirençler 46,5 – 54,2 dolar ortasında.

ICP’ye emsal formda, YFI 4 Aralık’ta 27.500 dolarlık yatay takviye alanından ayrıldı. Fakat, üst taraflı bir hareket başlattı ve 17 Aralık’ta alanı geri aldı. Şu anda 27.500– 42.300 dolar ortasında süreç görüyor. Kriptokoin.com tahlillerini paylaştığımız Valdrin Tahiri’ye nazaran direnç alanının üzerindeki bir hareket, yükseliş ivmesini hızlandırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.