Alt Coin

İşte Bugün Fiyatı Patlayan ve Çöken 14 Altcoin’in Listesi!

Yeni haftayla birlikte Bitcoin’de 43.000 dolar bölgesini kaybettik. Düşüş, piyasa genelinde hissedilirken birçok altcoin projesinin haftalık yararını yeşilde tutması olumlu haber. Bu yazıda. CoinMarketCap bilgilerine nazaran 18 Ocak’ın patlayan ve çöken altcoin’lerini listeleyelim.

İşte günün en çok yükselen 7 altcoin projesi

Birinci sıradaki PumpETH (PETH) için topluluk odaklı bir pump kümesi diyebiliriz. Projenin Twitter sayfasında yatırımcıların kar oranları retweet’leniyor ve son günlerde CMC ve Coingecko listeleriyle 24 saat içinde seçkin görülen kar oranına ulaştı.

İkinci sıradaki Chicken Zilla (CHKN) ise günü %13.000’in üzerinde sürdürüyor. Binance Smart Chain tabanlı Chicken Zilla, Chickenverse ekosistemi aracılığıyla kripto oyun ve konfor besin zinciridir. Listenin üçüncü sırasında BitcoinRegular’ı (BTRL) görülüyor. Altcoin projesi herkesin çevrimiçi alışverişlerde kripto para kullanmasına müsaade vermeyi emeller. BTRL bugün %2.000’in üzerinde yükseldi. Bu seviyede yükselen bir öteki altcoin’de BABY WHITE HAMSTER (BWH) oldu. Günün yüksek performanslı altcoin’lerin listedeki aşağıdaki tokenlerle tamamlanıyor.

  • Sakura Bloom (SKB)
  • LuckySevenToken (LST)
  • Puli Inu (PULI)
  • FirstDog (FSD)

Günün kırmızı tahta başkanları

Bitcoin, hafta sonu 43.000 dolar bölgesinde vakit geçirdikten sonra Pazartesi bu seviyeyi ihlal etti. Bununla birlikte piyasa genelinde ortalama %5’lik kayıplar görüldü. Fakat kimi kripto para ünitelerinin ziyanı, piyasadan bağımsız %100’e ulaştı. Örneğin DOGEFOOD, 18 Ocak’ta 24 saatte %98 paha kaybetti. Ayrıyeten AgaveCoin (AGVC), FidexToken (FEX) ve aşağıdaki kripto para üniteleri bu seviyede çöken öteki altcoin projeleri ortasında. Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Baby Shiba Coin’in tahliline buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.