Alt Coin

İşte En Yüksek Dolanım Kaynağına Sahip 5 Metaverse Coin!

Yatırımcılar bazen, her bir kripto paranın ünite fiyatının düşük olması nedeniyle dolanım arzı yüksek olan kripto para projelerini tercih ederler. Metaverse coin projeleri şu anda revaçta ve bugün en yüksek deveran arzına sahip birinci beş Metaverse coine bakıyoruz. Detaylar Kriptokoin.com’da.

En düşükten yükseğe metaverse coin projeleri

5. inSure DeFi (SURE). inSure DeFi, kendisini bahis gücüne sahip, dünyada bir birinci olan DeFi sigorta sistemi olarak tanımlıyor. Yazım sırasında, MÜDDET, 24 saatlik 1.5 milyon dolarlık süreç hacmiyle 0,0096 dolardan süreç görüyor. MÜHLET, 26.79 milyar tokenlik dolanım arzı ile 253 milyon dolarlık bir piyasa bedeline sahiptir.

 4. MedaCoin (MEDA). Medacoin, blockchain tabanlı NFT özellikli bir strateji oyunu olan Medabots isimli yaklaşan projenin ardındaki grup. Yazım sırasında MEDA, 24 saatlik 871k süreç hacmiyle 0,0005682 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli 27 milyon dolar ve dolanımdaki 49.2 milyar Medacoin arzı var.

3. Radyo Caca (RACA). Radio Caca, Maye Musk’ın özel NFT yöneticisidir. USM metaverse, kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mülkleri üzerinde mağazalar inşa edebileceği bir 3B gezegen dünyasıdır. Yazma sırasında RACA, 24 saatlik 56 milyon dolarlık süreç hacmiyle 0.002133 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli, 181,85 milyar deveran arzı ile 387 milyon dolar.

2. Starlink (STARL). Starlink, kendisini birinci topluluğa ilişkin merkezi olmayan sanal proje olarak tanımlıyor. STARL, Ethereum üzerine konseyidir ve Starl Ekosistemi için idare belirtecidir. STARL, sirkülasyondaki 9,9 trilyon arz ile toplam 10 trilyon arza sahiptir. Yazma sırasında, Starlink’in piyasa pahası 344 milyon dolar.

1. UFO Gaming (UFO).  Ethereum üzerine şurası bir oyun platformudur. Klâsik oyunları blockchain teknolojisiyle birleştirmeyi hedefliyor. Yazma sırasında, UFO Gaming, 24 saatlik 51 milyon dolarlık süreç hacmiyle 0.00002762 dolardan süreç görüyor. 712 milyon dolarlık piyasa pahası olan 25.7 trilyon UFO tokeni var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.