Alt Coin

İşte Haftanın En Çok Kaybeden 7 Altcoin’i ve Beklentiler!

10 Aralık’tan 17 Aralık’a uzanan haftada, en çok kaybeden 7 altcoin projesine ve beklentilerine göz atıyoruz. Analist Valdrin Tahiri bizlere eşlik ediyor.

  1. Casper (CSPR) : -%21.11
  2. WAX (WAXP) : -%20.50
  3. Decred (DCR) : -%20.28
  4. StormX (STMX) : -%17.39
  5. BitTorrent (BTT) : -%15.42
  6. Voyager Token (VGX) : -%14.28
  7. Internet Computer (ICP) : -%12.93

İşte haftanın kırmızı tahta önderleri

CSPR, yükselen bir paralel kanalın direnç çizgisi tarafından reddedildiği 30 Kasım’dan bu yana düşüyor. Kanaldaki bir kırılma, analiste nazaran fiyatın ATL düzeyine ulaşmasına neden olabilir.

WAXP, 17 Kasım’da ATH fiyatı olan 0,98 dolara ulaştığından beri düşüyor. Şimdiye kadar %53 düştü. Analiste nazaran ana direnç, ATH düzeyinden bu yana azalan bir direnç çizgisi tarafından oluşturulan 0,58 dolarda.

DCR, 16 Nisan’da ATH fiyatı olan 250 dolara ulaştığından beri düşüyor. 2 Eylül’de HL düzeyi oluşturdu ve düşüşüne devam etti. Analiste nazaran düzeltmenin devam etmesi beklenebilir.

STMX 4 Eylül’den beri düşüyor. 4 Aralık’ta yükselen bir dayanak çizgisinden ayrıldı ve beş gün sonra direnç olarak doğruladı (kırmızı nokta). Daha evvel, takviye sınırı Haziran sonundan beri yürürlükteydi. STMX düşmeye devam ederse, analiste nazaran en yakın dayanak alanı 0.14 dolarda.

VGX 22 Kasım’dan beri düşüyor. Birinci sıçramadan sonra 1 Aralık’ta daha düşük bir tepe oluşturdu ve güzel düzeyine devam etti. En yakın takviye alanı şu anda 2,95 dolarda.

BTT, 22 Haziran’dan beri simetrik bir üçgen içinde süreç görüyor. 4 Aralık’ta üçgenin dayanak çizgisine düştükten sonra güçlü bir sıçrama (yeşil nokta ) başlattı. Bu, 8 Aralık’ta 0,0041 dolara kadar yükseldi. Analiste nazaran üçgenin dayanak çizgisinin öteki bir sıçrama başlatması beklenebilir.

Altcoin ICP düşüş eğilimini sürdürüyor

Kriptokoin.com analizlerinde yer verdiğimiz üzere ICP fiyatı, yükselen bir takozun direnç çizgisi tarafından reddedildiği ve sonraki gün ondan ayrıldığı 6 Eylül’den beri düşüyor. Bununla birlikte, sıçrama kısa ömürlü olduğunu kanıtladı ve ICP, 15 Aralık’ta 23.62 dolar ile tüm vakitlerin en düşük düzeyine geriledi. Analiste nazaran düşüş eğilimi sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.