Alt Coin

İşte Haftanın En Çok Kazandıran 7 Altcoin’i ve Beklentiler!

10 Aralık’tan 17 Aralık’a uzanan haftada, yatırımcılarına en çok kazandıran 7 altcoin projesine ve beklentilerine göz atıyoruz. Analist Valdrin Tahiri bizlere eşlik ediyor.

İşte haftanın en çok kazandıran 7 altcoin projesi

DUSK, sırf 0.186 dolar ile düşük bir düzeyde süreç gördüğü 5 Aralık’tan bu yana süratle artıyor. Analiste nazaran en yakın dayanak, evvelki ATH direnç düzeyi olan 0,42 dolar. Tersine, en yakın direnç alanı 0,69-0,75 dolar ortasındadır.

ANT, 4 Aralık’ta sıçradığından beri üst yanlışsız hareket ediyor. Buna ek olarak, yükselen bir paralel kanalın direnç çizgisini doğruladı. ANT bu iki düzeyden de çıkmayı başarana kadar, analiste nazaran trend yükseliş olarak kabul edilemez.

10 Aralık’ta FLUX, 10 Kasım’ın ATH düzeyinden bu yana azalan bir direnç çizgisinden çıktı. 2 dolarlık direnç alanından çıktığında, analiste nazaran ATH fiyatına yanlışsız artması mümkündür.

1 Aralık’ta SYS 0,89 dolara ulaştı Ayrıca, 0,92 dolar direnciyle birleştiğinde yükselen bir üçgen oluşturan dik bir yükselen takviye çizgisini izliyor üzere görünüyor. Bir kırılma olursa, analiste nazaran artış suratının hızlanması bekleniyor.

OKB, 26 Eylül’den bu yana artan bir dayanak çizgisiyle birlikte artıyor. Daha yakın vakitlerde, bu çizgiyi 4 Aralık ve 11 Aralık’ta doğruluyor. Şu anda 32 dolarlık yatay direnç alanından çıkma sürecinde. Bunu yapmakta başarılı olursa, analiste nazaran OKB büyük olasılıkla tüm vakitlerin en yüksek fiyatının yarattığı 42,5 dolarlık alana hakikat artacaktır. 

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere QNT, 11 Eylül’de ATH fiyatı olan 429 dolara ulaştığından beri düşüyor. Üst hareket devam ederse, analiste nazaran en yakın direnç 260 dolarda olacak.

4 Aralık ile 11 Aralık ortasındaki devirde AVAX, daha ATH düzeyi olarak hareket eden 78 dolarlık yatay alanda üç sefer (yeşil simgeler) sıçradı. Şu anda AVAX, ATH düzeyinden evvelki sonuncusu olan 103 dolarlık direnç alanından çıkmaya çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.