Alt Coin

İşte Sepete Konulacak Layer 1 Coinleri ile DeFi Coinleri!

Önümüzdeki yıl hangi coinlerin hakikaten 10x olacağını yalnızca vakit gösterecek. Lakin bu projelerin gerisindeki temeller, onların yeniden de büyük bir yatırım olup olmayacaklarını belirliyor. 2022’de büyük çıkarlar elde etmek için portföyünüzde yer alacak önde gelen Layer 1 blockchain tokenlerine ve DeFi coin projelerine göz atalım. Kripto analist Thoa Tran, 2022’de portföyünüzde bulunmasını tavsiye ettiği önde gelen DeFi coinleri ve Layer 1coinlerini sıralıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

DeFi coinleri ve Layer 1 coin projeleri

Analistin dikkat çektiği birinci kategori, Layer 1 blockchain tokenleri. Devasa bir performans sergileyen Layer 1 tokeni Solana (SOL), birkaç dolardan geldi ve yazım sırasında 170 doların üzerine çıkmış görünüyor. AVAX mutlaka etkileyici bir biçimde gidiyor ve de 110 dolara yanlışsız hızlanıyor. Analiste nazaran, yatırımcının portföyünde mutlaka Ethereum’dan (ETH) olmalı, zira sahip olmaları gereken öncelikli Layer 1 budur. Ayrıyeten, Cosmos (ATOM) yatırımcılar için tavsiye ediliyor, zira şu anda analiste nazaran kendisini yeni bir koşunun gerçekleşmesi için hazırlıyor. Polkadot (DOT) burada çok ağır bir düzeltme hareketi gördü lakin hala daha tavsiye listesinde. Analistin listesinde Curve DAO tokeni CRV de bulunuyor.

Yatırımcıların bakması gereken bir öbür kategori ise DeFi projeleri. Analiste nazaran, 2022 büyük olasılıkla DeFi için olağanüstü bir yıl olacak, zira tüm pazar buna yönelik olarak beklenti içinde ve DeFi projelerinin birçok doruktan bu yana %70 ila %80’den fazla düşüş gösteriyor. Portföyünüzde olması gereken bir kategori. Kesinlikle dikkate almanız gereken projeler: Curve DAO Token (CRV), Aave ve SushiSwap (SUSHI). Analiste nazaran kesinlikle portföyünüze dahil edilmelidir. Analiste nazaran yatırımcılar, hangi yükselişlerin 10 katına çıkacağına değil, portföylerini Layer 1 ve Layer 2 araçları ile yeterli dengelemeye odaklanarak 2022’ye hazırlanmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.