Alt Coin

İşte Sepetinizde Olması Gereken 3 Metaverse Coin!

Metaverse coin piyasası, Kasım 2021 boğa koşusundan sonra, piyasa bu cins teşebbüslere açık olduğu için büyük şirketlerden ve ferdî yatırımcılardan fon topladı. Piyasadaki yüzlerce metaverse projesiyle, hangilerinin radara alınması gerektiğini belirlemek sıkıntı. Bu yazıda, analist Paul Brabus’ın listesinden metaverse coin sepetine eklenebilecek 3 proje için tahlillere göz atalım.

İşte metaverse coin sepeti için 3 proje

Analistin birinci sıra seçimi Theta Network (THETA), Blockchain tabanlı Twitch gibisi bir yayın platformu. THETA’nın metaverse’ü, emniyetli bir NFT pazarı ve kullanıcıların yayıncıları izlemek için TFUEL token kazanmalarını sağlayan bir akış platformu dahil olmak üzere çeşitli eserler içeriyor. THETA, geçen haftaya nazaran %40 yükselerek piyasadaki en yüksek performanslardan biriydi. Analiste nazaran NTF ve metaverse projeleri revaçtayken, 2022 radarına THETA’yı eklemek mantıklı bir seçenek olabilir.

İkinci sırada, alfa basamağını Aralık 2021’de piyasaya süren çeşitli RPG modları bulunan 3D sanal dünyalardan Sandbox (SAND) yer alıyor. Sandbox, metaverse’deki arazi satışlarında kullanılan LAND token ile kıymetli sanal arazi ekonomilerinden birine sahip. Bu hafta SAND, %20 aşan artışla en yeterli performanslardan birini sergiledi. SAND şu anda 550’den fazla LAND, 8 ESTATE açık artırması ve çeşitli premium NFT’ler ile bir Web3 LAND satışı düzenliyor.

Analiste nazaran metaverse coin piyasasını kıymetlendirmek isteyen yatırımcılar portföyünde bir ölçü SAND yahut LAND tutabilir. Listenin birinci sırasına geçmeden evvel, Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerini buradan (bölüm-1, bölüm-2) inceleyebilirsiniz.

Decentraland (MANA)

Birinci olarak Şubat 2020’de piyasaya sürülen Decentraland (MANA), orjinal metaverse projelerinden biri ve dalın öncüsü olarak kabul ediliyor. Analist MANA’nın şahsî favorisi olduğunu, ziyaret edilecek ve keşfedilecek yüzlerce diyar ile gelecek vaat eden bir 3D tarayıcı tecrübesi sunduğunu ekliyor. Bu ortada, Decentraland’i keşfetmek büsbütün fiyatsız ve kullanıcılar tarayıcıları ve MetaMask üzere uyumlu bir cüzdan aracılığıyla sanal dünyaya bağlanabilirler. Decentraland ayrıyeten binlerce seçeneğe sahip en etkin LAND ve NFT pazarına sahip. Ayrıyeten Metaverse Group, Samsung, JMD Capital üzere şirketler yatırım alması büyük yatırımcıların itimadını doğruluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.