Alt Coin

İşte Toplumsal Medya Patlaması Yaşayan 5 Altcoin!

Kripto paralara ve NFT’lere dair aktüel dataları paylaşan Watcher.Guru Twitter hesabı, 2 Ocak’ta toplumsal medya patlaması yaşayan 5 altcoin projesini paylaştı. Bu yazıda, projelere dair son haberlere ve fiyat hareketlerine göz atalım.

İşte en toplumsal altcoin projeleri

Watcher.Guru datalarına nazaran birinci sırada konumlanan Shiba Inu (SHIB), 2022’ye bomba haberlerle başlıyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Bigger Entertainment’in sahibi Steven Cooper, bir dizi “SHIB token burn” aktifliğini ve kullanıcıların müzik dinleyerek SHIB yakabilecekleri bir oynatma listesi duyurmuştu. Göğüs token’den en son haber ise SHIB’e DAO yapısı kazandıracak “DOGGY DAO”. Yazım sırasında SHIB gün için sabit fiyat artışıyla 0.00003393 dolardan süreç görüyor.

İkinci sırada, topluluk odaklı altcoin projesi Saitama (SAITAMA), son 24 saatteki %5’lik performansıyla toplumsal medyada en çok konuşulan ikinci kripto para ünitesi oluyor. SAITAMA, 2.2 milyon dolar piyasa kıymetiyle 0.00000005118 dolardan süreç görürken, geliştirici takım yeni borsalarda listelenmek için ağır bir çalışma yürüyor.

Üçüncü sıradaki Ethereum (ETH), 4.000 dolar dayanağını kaybettiği Aralık ayından bu yana toparlanma teşebbüslerini sürdürüyor. Ethereum ağına ilişkin son gelişmelerde, çalınan 2.2 milyon dolarlık Bored Ape NFT’leri ve sayısız NFT koleksiyonun duyurusu yer alıyor.

Floki Inu (FLOKI)

Son ayların en çok konuşulan göğüs token’lerinden biri de Floki Inu (FLOKI). Elon Musk “meme”leriyle popülerleşen köpek temalı kripto para ünitesi, Türk futbol grubu Fenerbahçe ile iştirakini duyurdu, daha yakın gelişmelerde SHIB GiftChill’in ödeme prosedürlerine eklendi. Ek olarak Hindistan merkezli Giottus borsası FLOKI’yi listelemeyi planlıyor.

Son sıradaki SAFEMOON, son günlerde devasa reklam kampanyalarıyla gündeme taşındı. Piyasa kıymetine nazaran 210’uncu kripto para ünitesi, sakin piyasa geneline karşın %10 yükselişle 0.000002556 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.