Kripto Haber

Ivan on Tech’s Crypto Company, Yazılım Araç Setinde Metaverse Devs Sunuyor

Daha çok YouTuber Ivan on Tech olarak bilinen Ivan Liljeqvist’in sahibi olduğu blok zinciri altyapı şirketi, metaverse’e atlamak isteyen kripto oyun geliştiricileri için bir yazılım araç seti sunuyor.

Moralis’in “Metaverse SDK” adlı ürünü, geliştiricilerin oyun konsolları, masaüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar için kripto uygulamaları oluşturmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Platformlar arası oynanışı desteklemek için popüler oyun motoru Unity ile bütünleşir. Yazılım geliştirme kiti (SDK) birden çok zinciri de kapsar.

Liljeqvist bir sözcü aracılığıyla CoinDesk’e “Bu, Web 3’ü tamamen yeni platformlara taşıyor ve geliştiricilerin metaverse’i kitlelere ulaştırmasına izin verecek” dedi.

Yatırımcılar ve geliştiriciler dijital dünyalara yığılırken kayda değer bir kazma oyunu. Sürükleyici “metaverse”, Facebook’un tahminine göre 10 yıl sonra, ancak kriptoda, kullanıcıların sahip olduğu oyun kumarları ve sanal moda ile dolu bir alan çoktan geldi.

Alchemy’den Infura’ya rekabet eden kripto altyapı şirketleri henüz oyun SDK’larına geçmedi.

Moralis, diğer SDK ürünlerinin Web 3 geliştirici ekiplerinin 10 kat daha hızlı hareket etmesine yardımcı olduğunu iddia etti. Bir basın açıklamasına göre, NFT odaklı SuperFarm dahil olmak üzere bir avuç kripto projesi bunu denedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.