Kripto Haber

İzleyin: Nym’in Mainnet Lansmanı, Gizlilik Eğilimleri ve Daha Fazlası hakkında CEO’su

Merkezi olmayan bir gizlilik altyapısının geliştiricisi olan Nym , önümüzdeki aylarda ana ağını başlatmaya hazırlanırken, A Serisi finansman turunda 13 milyon ABD doları topladı.

Finansman turu, risk sermayesi devi Andreessen Horowitz (a16z) tarafından yönetildi ve Digital Currency Group , Huobi Ventures , HashKey ve diğerleri ile ağdaki bazı bireysel düğüm operatörleri dahil olmak üzere bir dizi diğer yüksek profilli yatırımcı tarafından katıldı . En son tur, 2019’da Binance Labs liderliğindeki 2,5 milyon ABD doları ve bu yıl Temmuz ayında Polychain Capital liderliğindeki 6,5 milyon ABD doları tutarındaki tohum yatırımını izledi .

Bu hafta Dubai’deki Blockchain Economy Expo 2021 konferansı sırasında  ile konuşan Nym’in CEO’su Harry Halpin, girişimin şu anda ana ağını başlatmaya odaklandığını ve bunun “yıl sonunda veya önümüzdeki yılın başında gerçekleşmesi tahmin ediliyor” dedi. yıl.” 

CEO, “Aslında ana ağa ulaştığımızda, oldukça hızlı bir şekilde çok sayıda evlat edinme göreceğiz” dedi.

Ona göre, şirketin test ağı “neredeyse Bitcoin kadar büyük” olduğunu söylediği 10.000 düğüme ulaşmayı başardı. ( Bitcoin (BTC) ağı artık bitnodes.io verisi başına yaklaşık 13.500 düğüme sahiptir).

Halpin’e göre Nym, “ulus devlet düzeyindeki düşmanlara karşı bile dayanıklı bir süper VPN gibi” çalışan ağ düzeyinde gizlilik sağlar. Bu arada, kendi jetonlarını başlatan diğer birçok projenin aksine, Nym jetonunun – NYM – ödemeler veya kendi ağı dışındaki diğer işlevler için kullanılmasını amaçlamıyor. Şirket bunun yerine ödemeler için BTC kullanımını destekliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.