Alt Coin

Kapalı Bilgi: Robinhood Bu Tarihte Shiba Inu’yu Listeleyebilir!

Alınan saklı bir bilgiye nazaran, ünlü kripto süreç borsası Robinhood‘un 2022’nin birinci çeyreğinde Shiba Inu (SHIB)’yu listeleyecek. Robinhood’un Shiba Inu (SHIB)’yu Mart ve Nisan 2022 ortasında listeleyebileceği söyleniyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Shiba Inu Robinhood’da olacak

Tanınan kripto süreç platformu Robinhood’un Shiba Inu (SHIB)’yu listelemesi, göğüs coin yatırımcıları tarafından dört gözle bekleniyor. Hatta, geçtiğimiz devirde SHIB hayranları, Robinhood’un göğüs coini listelemesi için bir dilekçe imzalamışlardı. Ask The Doctor (Doktora Sor), isimli kripto yorumcusu kendisine yakın bir kaynağın Robinhood’un muhakkak SHIB’yi listeleyeceğini doğruladığını açıkladı. Kaynak, Robinhood grubunun şu anda Shiba Inu (SHIB)’yu borsaya getirmek için çok sayıda art uç entegrasyonu üzerinde çalıştığını belirtti. Amerika Birleşik Devletleri’nden üst seviye bir borsa takımı, süreci rastgele bir teknik sorun olmadan olabildiğince meselesiz hale getirmek istiyor. Takım, Robinhood cüzdanlarının gelmesinden sonra SHIB’nin Mart ile Nisan 2022 ortasında Robinhood’da listelenmesi için borsa cüzdanlarını piyasaya sürmeye çalışıyor. Ask The Doctor bir tweetinde şöyle diyor:

Emniyetli bir kaynak bana şu vakit çizelgelerini söyledi. Robinhood: SHIB’i Mart-Nisan 2022’de listeliyor (sorunsuz çalışması için çok sayıda art uç entegrasyonunun yapılması gerekiyor, ayrıyeten geliştirici takımları cüzdanı hür bırakma konusunda destekleniyor).

https://twitter.com/askthedr/status/1472330084631597058

10 Aralık’ta @ShibReports’tan gelen bilgiler, Robinhood’un Ocak 2022’de Shiba Inu’yu listeleyeceğini onayladı. SHIB’nin Robinhood’daki gecikmeli listelenmesinin ana nedeninin Robinhood cüzdanının piyasaya sürülmesi olduğuna dair tahlil daha evvel basında yer almıştı. Robinhood cüzdanlarını başlatmadığı sürece bekleyeceğini ve SHIB listesini duyurmayacağını daha evvel vermiştik. Robinhood cüzdan programı test etabında, Robinhood cüzdanlarını tanıttıktan sonra 2022’nin birinci çeyreğinde cüzdanlarını piyasaya sürecek. Robinhood’un SHIB eklemesi için %100’den fazla baht var, ayrıyeten Robinhood’un Aralık 2021 SHIB listesi kelam konusu değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.