Alt Coin

Katy Perry Bu Altcoin’i Seçti: Fiyat Sıçradı!

Amerikalı müzikçi ve kelam muharriri Katy Perry, bugün tanınan altcoin THETA ağında birinci NFT dropunu duyurdu. “The Roar Package” olarak isimlendirilen bu drop, THETA ağında özel NFT’ler içeriyor. Bugün bir tweet’e nazaran, NFT’ler 15 Aralık’ta satışa sunuluyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Altcoin fiyatı sıçradı

Kullanıcılar resmi thetadrop web sitesine kaydolabiliyor ve hudutlu sayıda NFT kazanmak için cüzdanlarına ön ödeme yapabiliyor. Hudutlu sayıda üretilen Katy Perry NFT’nin fiyatı 100 dolar ve toplam 2.500 adet mevcut. Kullanıcılar, hesaba 100 ABD Doları kıymetinde USD yahut TFUEL ile ön ödeme yapabiliyor. Pekala THETA nedir? THETA kendisini yeni kuşak görüntü ve cümbüş blockchaini olarak tanımlıyor. Bir NFT pazar yeri ve Github’da bulunan büsbütün açık kaynak kodu içeriyor. THETA, Google, Sony, Samsung, Binance, Blockchain ve daha fazlasını içeren kurumsal doğrulayıcı nodeları için etkileyici ortaklara sahip. THETA, yazım sırasında % 10 civarında bir artışla 4.26 dolardan süreç görüyor. Piyasa bedeli 4,26 milyar dolar.

Katy Perry üzere büyük ünlülerin THETA üzere blockchain şirketleriyle ortak olduğunu görmek, kripto para ünitesinin giderek daha yaygın hale gelme yolunda olduğunun bir işareti. Daha yüksek profilli etkileyiciler ve şirketler kripto hareketine katıldıkça ve ekosisteme daha fazla kullanıcı katılmaya başladıkça, global kripto para ünitesi piyasa bedelinin önümüzdeki yılın sonuna kadar kolaylıkla yükseleceği görülüyor. NFT‘lere sahip olmak size Katy Perry’nin gelecekteki etkinliklerinden kimilerine VIP erişimi yahut özel ayrıcalıklar kazandırabilir. Katy Perry NFT dropu, gelecekte NFT’leri, bilhassa hudutlu sayıda sürümleri değiştirmek isteyenler için bir yatırım seçeneği olabilir. Fakat, hiçbir yatırımın kusursuz olmadığını unutmayın, bu nedenle risk almaya hazır olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.