Bitcoin

Kestirimler Geldi: Bu 4 Altcoin, Süratle Toparlanabilir!

Ayılar şu anda Bitcoin fiyatının Temmuz 2021’den bu yana birinci kere 35.000 doların altına düşmesiyle tüm kripto alanına hükmediyor. Kripto analisti Sahana Vibhute, Bitcoin küçük aralıklarda gezinirken, kimi altcoin projelerinin güçlü bir geri dönüş yapabileceğini söylüyor. Analistin paylaştığı altcoin’lere Kriptokoin.com okuyucuları için bir göz attık.

Analiste nazaran süratle toparlanacak altcoin projeleri

Avalanche (AVAX)

Avalanche, süreç suratına, düşük maliyetlere ve etraf dostu olmaya daha fazla odaklanan en kıymetli Blockchain’lerden biri olarak kabul ediliyor. Analiste nazaran, her düzeltmede, altcoin süratle toparlanma ve çok kısa bir vakit dilimi içinde başlangıç ​​konumlarına ulaşma eğiliminde, bu nedenle, piyasa ayı trendini durdurmayı başardığında ve konsolide olduğunda, varlık süratle bir toparlanma moduna geçebilir.

Cosmos (ATOM)

Piyasa çöküşünü tetikleyen birçok neden olduğu varsayım ediliyor, fakat analist altcoin’ler için Bitcoin fiyatındaki büyük bir düşüşün, düşüşlerinin ana nedeni olabileceğini belirtiyor. Cosmos art geriye iki gün boyunca nadiren bu türlü bir düşüş yaşadı ve bu nedenle şu anda rallinin gücünü anlamak için biraz erken. Bununla birlikte analiste nazaran, Bitcoin’in sessiz eğiliminin ortasında varlık hayli güçlü, ATOM mevcut ATH’ye çok yakın durmak için yükseldi. Bu nedenle analist, fırsatını yakaladığı anda varlığın çabucak dönmesini bekliyor.

Polygon (MATIC)

MATIC de 2021 yılı boyunca büyük bir roller coaster seyahatine çıktı ve 2022 yılının başından beri eğilim aksine döndü ve derin bir boğulma kuyusuna dönüştü. Analiste nazaran MATIC fiyatı şu anda 1,5 dolarlık ana takviye düzeylerine çok yakın olduğundan, kayda paha bir toparlanma için yapılan tüm teşebbüsler boşa gitti. Tekrar de analist, evvelki düşüş trendlerinin ortasında, altcoin’in onu güçlü bir halde yönettiğini ve daha yükseğe çıkmak için momentumun gerisinde kaldığı için konsolide olduğunu belirtiyor.

Curve.Finans (CRV)

Curve Finance, en son Ekim 2021’de kaydedilen düzeylere çok yakın seyrediyor. Altcoin, evvelki günden bu yana ve süreksiz bir rahatlamaya karşın kayda kıymet ölçüde kıymet kaybetti, lakin analiste nazaran ayılar, fiyatı tıpkı düşüş eğiliminde kalmaya zorlamak için hala güçlü görünüyor. Bununla birlikte analist, daha düşük takviye düzeylerine ulaşıldığında, fiyatı 3 doların üzerine çıkarabilecek büyük bir hacim akışının beklenebileceğini düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.