Alt Coin

Kıdemli Analist Şaşırttı: Bu Altcoin Piyasası Korkunç!

Messari kıdemli araştırma tahlilcisi Ryan Watkins: “NFT‘lerin mevcut durumu berbat” diyor. Messari analisti neden mevcut tanınan altcoin piyasalarından olan NFT piyasasının vahim olduğunu söyledi? Ayrıntılar Krptokoin.com’da.

“Bu altcoin piyasası berbat”

Messari analisti Ryan Watkins, dijitale varlıklara verilen yüksek maliyet nedeniyle, son vakitlerde yeni yatırımcıların katılması sıkıntı hale gelen, değiştirilemez token (NFT) kesiminin mevcut durumunu kınadı. Watkins bugünTwitter’da mevcut NFT pazarının kripto dünyanın demokratik ve erişilebilir ideolojilerinden kaydığını söyledi. Kıdemli analiste nazaran, son iki yılda NFT alanına katılan beşerler, uygun fiyatlarla enteresan dijital koleksiyon eserleri elde ettikleri için şanslıydı. Lakin, NFT çoğunluğuna katılmak isteyen yeni iştirakçiler için tıpkı şey söylenemez. İçerik oluşturucular, giriş pürüzünü sırf varlıklı yatırımcıları içerecek halde yükselterek, düşük fonlu traderları “çöp” ile yetinmeye zorladı. Analist mevzu hakkında şöyle diyor:

Geçtiğimiz iki yılda bu pazara giren bizler, bu projelere direkt satın almasalar bile erken girebilecek kadar şanslıyız. Fakat bugün oyuna girenler, giriş mahzurlarının yüksek olması nedeniyle çöp satın almaları nedeniyle birçok vakit oynayamıyor bile.

Bugün oyuna girenler, yüksek maliyetli NFT’leri karşılayamadıkları için giriş mahzurlarının yüksek olması yahut saçmalık satın almaları nedeniyle ekseriyetle oynayamıyorlar. Watkins, lüks dijital koleksiyon eserleri satmakta yanlış bir şey olmasa da içerik oluşturucuların daha fazla insanın NFT pazarına girmesine müsaade verme değerine yarar elde etmeye odaklanmaması gerektiğini belirtti. Watkin beyaz listenin kaldırılmasını öneriyor zira beyaz liste zenginlerin daha da zenginleşmesini sağlıyor. Analist, “Sahipliği genişletmek için standart 10.000 pfp koleksiyonunun ötesine geçmek bir başlangıç ​​olabilir. Bir oburu, esasen zenginlerin daha da zenginleşmesini sağlayan beyaz listeden kurtulmak olabilir” halinde konuşuyor. NFT platformlarındaki artan etkinliklere karşın, daha fazla insan aksiyonun bir kesimi olmak için alana girmek istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.