Alt Coin

Kıymetli Gelişme: Bu 3 Altcoin, Dev Borsaya Giriyor!

Dev kripto borsası 21Shares, Euronext Paris ve Amsterdam’da Chainlink, Uniswap ETP ve Terra’yı ekleyerek kripto dünyasında ses getirdi. İsviçreli fintech şirketi 21Shares, Euronext Paris ve Amsterdam’da borsada süreç gören üç altcoin projesini listelendiğini duyurdu. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Üç altcoin projesi dev borsaya giriyor

İsviçre merkezli yatırım şirketi, son vakitlerde kripto para sahnesinde etkin görünüyor. Geçen hafta, BX Swiss’te Aave, Chainlink ve Uniswap ETP yi listeledi. Alınan bilgilere nazaran şirket, Euronext Paris ve Amsterdam’da kripto para borsasında süreç gören üç eser ekleyerek devam etti. Bu üç varlık, Chainlink, Terra ve Uniswap. Chainlink, sigorta eserlerinde, NFT’lerde, merkezi olmayan finansta ve oyun uygulamalarında kullanılabilir. Terra, kripto para evrenindeki en büyük ekosistemler ortasında yer alıyor ve toplam pahası 18 milyar dolardan fazla. En değerli özelliği, yatırımcıların yatırımlarından genel getiri elde etmelerini sağlayan borçlanma protokolü Anchor.

21Shares, Uniswap’ı Ethereum blockchaininin bir modülü olan tokenler için likidite ve süreç sağlayan gelişmiş bir protokol olarak tanımladı. Ekosistemi, 780 milyar doları aşan süreç hacmiyle 300’den fazla araç ve uygulamayı entegre etti. İsviçreli şirketin CEO’su ve Kurucu Ortağı Hany Rashwan, en yeni fırsatların yatırımcıların “benzersiz, yenilikçi ve süratli büyüyen kripto ekosisteminin” bir modülü olmasına müsaade vereceğini belirtti. CEO “Devasa eser kümemizi genişletmeye devam ederken, bu bizim için heyecan verici öbür bir ek” dedi.

Geçen yılın sonunda, 21Shares, Nasdaq Stockholm’de Bitcoin ve Ethereum ile fizikî olarak desteklenen kripto para borsasında süreç gören varlıklar olarak listeledi. Böylelikle işletme, kelam konusu borsada bu cins finansal eserlerin birinci ihraççısı oldu. Rashwan, o vakitler Nasdaq Stockholm’ün en “teknolojik” global borsalardan biri olduğunu belirtti. Yönetici, “Ortaklığımız, 21Shares’in kriptoları kolay ve nizamlı bir biçimde daha erişilebilir hale getirme misyonunun güçlü bir halde desteklenmesidir” dedi. 2015 yılında Nasdaq Stockholm’ün borsada süreç gören eserlerin sürecimi temel varlık olarak Bitcoin ile yapan birinci borsalardan biri haline geldiğini belirtmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.