Alt Coin

Kıymetli Gelişme: Ünlü Borsa, 4 Yeni Altcoin Listeliyor!

Global çok varlıklı yatırım platformu eToro, 4 tanınan altcoin projesini listeliyor. 0x (ZRX), Bancor (BNT), dYdX (DYDX) ve Ankr (ANKR) borsada süreç görecek yeni kripto para üniteleri. Şirkete nazaran, bu tokenler, eToro müşterilerine kripto para portföylerinde çeşitlilik sunmak üzere en son eklenenler ortasında yer alıyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz..

eToro 4 tanınan altcoin projesini listeledi

ZRX, BNT, DYDX ve ANKR ile birlikte, eToro borsasında süreç yapılabilecek 48 kripto para hazır:

  • BTC, ETH, BCH, LTC, XRP, DASH, ETC, ADA, XLM, EOS, NEO, TRON, ZEC, BNB, XTZ, LINK, UNI, COMP, AAVE, YFI, MANA, ALGO, MATIC, BAT, MKR, ENJ, FIL, DOT, SOL, ATOM, GRT, CRV, 1INCH, SUSHI, CHZ, QNT, AXS, CELO , FET, SNX, KUM, REN, MIOTA.

0x (ZRX), başka kripto paralar üzere bir temel katman protokolü ile ilişkilendirilmek yerine, aslında öteki bir protokol olan Ethereum’un üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 token’i. Döngüde tutulmamış olanlar için protokolün kendisi, Ethereum’un direkt düşük bir maliyetle alınıp satılmasına müsaade verecek halde tasarlandı. Kurucu ortağı Will Warren tarafından açıklanan epeyce deneysel token, Coinbase üzere büyük kripto borsalarında listeleniyor.

BNT, DYDX ve ANKR neden değerli?

Kullanıcıların tokenleri kripto para platformlarında değiştirmek yerine direkt dönüştürmelerine imkan tanıyan bir Blockchain protokolünün mahallî tokeni Bancor, eToro’nun öne çıkan kripto para listesine de katıldı. Bancor’un “Bancor 3” olarak isimlendirilen en son sürümü, likidite sağlayıcılarına, çift taraflı mükafatlar ve tam kalıcı kayıp muhafazası dahil olmak üzere birçok temel özellik sunuyor.

dYdX (DYDX) ise Ethereum tabanlı merkezi olmayan ticaret platformu. Platform, kullanıcılarına fiyat indirimleri ve mükafatlar kazanmak ve idareye katılmak için stake etme yeteneği sunan DYDX token tarafından desteklenmektedir. eToro’nun kripto listesine eklenen son token ANKR, yatırımcıların DeFi uygulamalarıyla entegrasyonlar yoluyla likidite elde ederken stake etmelerini sağlar. Yeni altcoin projelerinin tanıtımı, eToro’nun süratle genişleyen kripto paketine katkıda bulunuyor. İsrail toplumsal yatırım platformu, kripto yatırımcılarını çekmek ve kullanıcı tabanını büyütmek için büyük bir baskıyla son vakitlerde bir dizi duyuru yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.