Alt Coin

KKTC’nin Yerli Arabası Bu Metaverse Coin’e Giriyor!

Prof. Dr. İrfan Suat Günsel tarafından KKTC’de geliştirilen elektrikli araba markası GÜNSEL, metaverse coin projelerinden Decentraland’de (MANA) açacağı Showroom’u ile iki teknolojik atılımı birleştiriyor.

Metaverse coin projeleri test sürüşlerinde kullanılacak

Şimdi gelişim etabında olsa da, Web 3.0 ve fizikî dünyanın işbirliği yatırımcıları ve kullanıcıları heyecanlandırıyor. Bu alandaki çalışmalara başarılı bir örnekte, Prof. Dr. Suat Günsel tarafından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geliştirilen elektrikli araba markası GÜNSEL’in Decentraland’de satın aldığı arsa üzerinde birinci Showroom’unu gerçekleştirecek olması. Şirket, Decentraland’de açacağı Showroom’da seri üretim öncesinde birinci modeli olan B9 ve ikinci modeli J9’u tanıtmayı amaçlıyor. Ayrıyeten, “GÜNSEL Etkileşim Merkezi” kurarak sanal test sürüşleri planlanıyor.

GÜNSEL araba şirketinin kurucusu Prof. Dr. İrfan Suat Günsel, metaverse’lerin geleceği hakkında şunları paylaşıyor:

Dünyanın gelecek 50 yılını şekillendirecek teknolojik gelişmelerden biri de hiç kuşkusuz metaverse. Bu alanın en kıymetli platformlarından Decentraland’de yer alacak GÜNSEL Showroom’u ile biz de, her geçen gün genişleyen bu kozmosta yerimizi almış olduk. Metaverse kozmosları, hudutları ortadan kaldırarak, gerçek hayatta dünyanın bir ucunda olsanız da, geliştirdiğiniz eseri ve teknolojiyi dünyanın her yerinde tıpkı anda kullanıcılarla buluşturma imkanı sağlıyor. Markamızı sanal gerçeklik cihanları üzerinden dünyanın her yerinde potansiyel kullanıcılarımızla buluşturacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.