Alt Coin

Kraken CEO’su Açıkladı: Bu Altcoin Piyasalarını İzliyoruz!

Kripto borsası Kraken’in CEO’su Jesse Powell vermiş olduğu yeni bir röportajda Kraken’in, çiçek açan metaverse altcoin projerlerini izlerken, yeni bir Non Fungible Token (NFT) platformu oluşturmaya çalıştığını açıkladı. Ayrıyeten ünlü CEO, Bitcoin iddialarını paylaştı. Biz de Jesse Powell’ın açıklamalarını ve varsayımlarını, Kriptokoin.com okurları için derledik.

Radarda metaverse altcoin projeleri ve NFT piyasası var

Jesse Powell bu yıl borsanın, Bored Ape Yacht Club üzere NFT’lerin ve altcoin projeleri Decentraland (MANA) ve The Sandbox (SAND) üzere sanal dünyaların artan popülaritesini fark ettiğini ve önüne geçmeyi planladığını söylüyor:

Şu anda yatırımcılara gelişen NFT piyasasından faydalanmalarını sağlamak için bir NFT platformu üzerinde çalışıyoruz.

Jesse Powell’a nazaran, NFT’ler muhakkak sanal kulüplere üyelikleri söz eden rozetler haline geldikçe, metaverse tabanı daha da büyüyecek:

Son vakitlerde NFT’ler etrafında çeşitli metaverse’lerle, temelde sanal dünyalarla ilgili muazzam ölçüde aktivite gördük. Yani sanal bir dünyadaki arazi yahut var olan objeler, giyebileceğiniz dijital elbiseler, çoklukla sanal bir kulübe üyelik delili sunuyorlar. Bunun giderek daha büyük bir şey olacağını düşünüyoruz ve beşerler için bunun önünde olmak istiyoruz.

Jesse Powell, Bitcoin’in tekrar 40.000 doların altına düşmesinin mümkün olduğunu ve düşerse bunun BTC boğaları için öbür bir satın alma fırsatı sunacağını söylüyor:

Birçok insan, 40.000 doların altındaki her şeyi satın alma fırsatı olarak görüyor. Birkaç ay evvel 30.000 dolara geri döndüğümüzde, ferdî olarak satın alıyordum. Bence birçok insan, en düşük fiyatlara geri gelmesini bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.