Kripto Haber

Kripto. com, ‘Yetkisiz Faaliyetin’ Ardından Para Çekme İşlemlerini Askıya Aldı

Kripto para borsası Kripto. com, kullanıcıların “yetkisiz etkinlik” raporlarını takiben Pazartesi günü platformunda para çekme işlemlerini askıya aldı.

  • Hong Kong merkezli firma, Pazartesi günü erken saatlerde Twitter aracılığıyla, kullanıcıların hesaplarındaki şüpheli etkinlik raporlarını araştırırken kısa süre içinde para çekme işlemlerini duraklatacağını duyurdu. Tüm fonlar güvende, dedi.
  • Birkaç saat sonra borsa, kullanıcıların hesaplarında tekrar oturum açmaları ve iki faktörlü kimlik doğrulamasını (2FA) sıfırlamaları gerektiğini bildiren bir güncelleme yayınladı.
  • UTC 16:00 civarında CEO Kris Marszalek, sonraki 30-60 dakika içinde para çekme işlemlerine devam edilmeden önce son kontrollerin yapıldığını tweetledi.
  • Kripto borsalarının, yüksek oynaklık dönemlerinde talepteki ani artışlar sırasında para çekme ve diğer hizmetleri askıya aldığı bilinmektedir. Bu tür en son olaylardan biri, Binance’in büyük bir birikim nedeniyle tüm kripto para çekme işlemlerini devre dışı bıraktığı Kasım ayındaydı.

Daha fazlasını okuyun: Kripto. com Capital, Jon Russell’ı GP Olarak İşe Aldı, Fon Büyüklüğünü Genişletmenin İpuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.