Bitcoin

Kripto Dehası “Dikkatli Olun” Dedi ve Bitcoin Varsayımını Paylaştı!

Kripto para yatırımcılarının dolar karşısında kazandığı son galibiyet için kripto uzmanı Michaal van de Poppe dikkatli olmayı tavsiye ediyor. Yakın tarihli tahlillerine Poppe, Bitcoin (BTC) hakkında ihtar niteliğinde açıklamalar yaptı ve Bitcoin fiyat kestirimini güncelledi.

Van de Poppe: Altcoin portföyünüzün dolar karşısında bedeline aldanmayın

Michaal van de Poppe, Twitter paylaşımlarında birden fazla altcoin projesinin muhakkak düzeylere ulaşması gereken yükseliş ivmesinde, Bitcoin’den (BTC) daha düşük performans gösterdiğini söyledi:

Kripto para yatırımlarınızın dolar pahasındaki yükselişine aldanmayın. Piyasalar hala endişe vakitlerinde hareket ettiğinden, birçok BTC karşısında makus durumda. BTC yükselişe geçene ve kimi kilit düzeyleri geri alana kadar piyasalarda temkinli olmaya devam ediyorum, bu noktada altcoin projeleri daha âlâ bir tercih olabilir.

Bitcoin, ayılar ve boğalar ortasındaki çabaya şahit oluyor

Önder kripto para ünitesi açısından analist, Bitcoin’in son vakitlerde epey volatil olduğuna dikkat çekiyor:

Sekiz saatten kısa bir mühlet içinde, Bitcoin hissiyatı boğadan ayıya, ayıdan boğaya sonra tekrar ayıya geçti.

Analist, bir tweet’te teknik tahlil kullanarak BTC’nin volatilitesini açıklamaya çalışıyor:

Bitcoin (BTC), gün içinde %5’in üzerinde dalgalanmalarla çok yabanî bir gün geçirdi. Birebir grafik daha yüksek düzeylerde hala görülebilir. 46 bin doları ve/veya bu bloğu kırana kadar hiçbir şey net değil. Bu seviyeyi yakalarsak parti devam edecek. O vakte kadar dikkatli bir formda devam edin.

Analist, Bitcoin ve Ethereum ortasındaki konsolidasyona dikkat çekiyor

Van de Poppe, Bitcoin ile baskın akıllı kontrat platformu olan Ethereum (ETH) ortasında birçok benzerlik olduğunu söylüyor:

Ethereum grafiği, Bitcoin grafiğinin bir karbon kopyasıdır. Burada haftalık sipariş muhalefete düştü ve reddediliyor. Piyasa direnci aşarsa, yeni bir ATH gelebilir. O vakte kadar dikkatli bir biçimde devam edin.

Yazım sırasında, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla 42,600 ve 2,900 dolar bölgesinden süreç görüyor. ABD enflasyon datalarının yüksek açıklanması, BTC fiyatının yükselişi durdu ve 40 bin dolar yahut daha da altına düşme senaryoları oluştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.