Kripto Haber

Kripto IRA Platformu iTrustCapital 1 Dolardan 125 Milyon Dolar Artırdı. 3B Değerlemesi

Kripto bireysel emeklilik hesabı (IRA) yazılım platformu iTrustCapital, 1 doların üzerinde bir para sonrası değerleme ile A Serisi fonlamada 125 milyon dolar topladı. CoinDesk’e sağlanan bir basın açıklamasına göre 3 milyar. Tur, büyüme sermayesi şirketi Left Lane Capital tarafından yönetildi. Yatırımın bir parçası olarak, Left Lane Müdürü Matthew Miller, iTrustCapital yönetim kuruluna katılacak.

  • Gelir, ITrustCapital’in ürün ve hizmetlerini genişletmesine, müşteri hizmetlerini ve geliştirme ekiplerini ölçeklendirmesine, yeni pazarlama kanalları başlatmasına ve potansiyel stratejik satın almaları keşfetmesine yardımcı olacak.
  • iTrustCapital platformu, nitelikli ABD merkezli yatırımcıların bir IRA’nın vergi avantajlarını korurken kripto para birimlerinde işlem yapmalarına olanak tanır. Platform şu anda fiziksel altın ve gümüşün yanı sıra 25 kripto para birimine erişim sağlıyor.
  • Yazılım şirketi, kripto staking hizmetleri ve Uniswap, Compound, MakerDAO, Sushi, Polkadot ve daha fazlası gibi yönetişim belirteçleri aracılığıyla yönetişim faaliyetlerine katılma yeteneği de dahil olmak üzere platform için yeni özellikler keşfediyor.
  • ITrustCapital’in şu anda yaklaşık 27.000 finanse edilmiş hesabı var ve 2022’de 180.000 ila 200.000 hesap daha eklemeyi hedefliyor, CEO Todd Southwick CoinDesk’e bir röportajda söyledi.
  • 2018 yılında Long Beach, Kaliforniya’da kurulan iTrustCapital, toplam işlem hacminde 2 milyar dolardan 4 doların üzerine çıktığını söyledi. Son altı ayda 5 milyar.
  • “ITrustCapital, bir varlık sınıfı olarak kripto para birimine uzun vadeli, vergi avantajlı bir şekilde maruz kalmak isteyen müşterilere hizmet ediyor – geleneksel finansal kurumların tam olarak ele almadığı zorlu ve hızlı büyüyen bir pazar fırsatı” dedi Left Lane’den Miller basın açıklamasında .

Daha fazlasını okuyun: Emeklilik için Bitcoin’e Yatırım Yapmalısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.