Alt Coin

Kripto İşvereni: Bu Metaverse Coin’ler Başarılı Olacak!

CoinFlip’in CEO’su, katı davranış kuralları belirleyen metaverse coin projelerinin en çok kullanıcıyı çekeceğini ve başarılı olacağını söyledi. Ben Weiss, kripto için rastgele bir yeni düzenlemenin metaversenin büyümesini engellemesinin mümkün olmadığını söyledi. Weiss, gerçek dünyada geçerli olan vergi düzenlemeleri ve öbür kuralların sanal dünyalarda da geçerli olacağını söyledi. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Hang metaverse coin projeleri başarılı olacak?

Metaverse, hem Wall Street‘te hem de onu internetin ulaşacağı bir sonraki büyük şey olarak gören büyük markalara kadar büyük bir heyecan yaratıyor. Ben Weiss’e nazaran, en düzgün ve başarılı metaverse şirketi, büyük olasılıkla, inançlı bir sanal ortam için davranış ve kontrol kuralları belirlemede en yeterli olanıdır. Weis, “İnsanların ırkçı şeyler söylediği, cürüm işlediği ya da asi davrandığı bir metaverse istemezsiniz. Yani metaverse tabanlarında en uygun düzenlemelere sahip şirketler, muhtemelen insanların katılmak isteyeceği metaverse sunucularıdır” diyor. Metaverse hala erken bir benimseme evresindedir ve geliştiriciler ardındaki derin teknoloji üzerinde çalışmakta. Weiss, metaversein ticari olarak uygulanabilir olmaktan muhtemelen on yıl uzakta olduğunu düşünüyor.

Ünlü CEO hususa dair şöyle diyor:

Metaverse’in yahut rastgele bir teknolojinin başarılı olması için, başlangıçta insanların sadece yüzde birkaçına gereksiniminiz var. Başarılı olması ve ivme kazanması için insanların çoğunluğunun bunu bilmesine bile gereksiniminiz yok.

Weiss düzenlemelerin süreçleri gerçek dünyadakiyle birebir formda ele almasını bekliyor ve diyor ki:

Örneğin, metaverseye girerseniz ve Bitcoin ticareti yaparsanız, metaverse dışında yaptığınızdan daha fazla vergi tesirine sahip olacaksınız. Gerçek dünyada olan bu düzenlemeler, mümkün olduğu ölçüde meta bilgi deposunda da geçerlidir. Yani aslında düzenlemeye sahip olmanın o kadar sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.