Alt Coin

Kripto Milyarderi, 3 Altcoin Belirledi: Devleşiyorlar!

FTX Kurucu Ortağı ve CEO’su Sam Bankman-Fried (SBF), bu yıl için en umut verici bulduğu altcoin projelerinden üçü hakkında fikirlerini paylaştı. Biz de Kriptokoin.com olarak okuyucularımız için derledik.

SBF için en umut verici altcoin projeleri: SOL, AVAX, WBTC

Biyografisine nazaran SBF, FTX’ten evvel, Jane Street Capital’in milletlerarası ETF masasında bir traderdı ve burada çeşitli ETF’ler, vadeli süreçler, para üniteleri ve pay senetleri ticareti yaptı ve otomatik OTC trade sistemini tasarladı. MIT’den fizik diploması ile mezun oldu. Kripto milyarderi, Decrypt’in birinci sınıf podcast’i Decrypt’ten GM’nin birinci kısmındaki çok enteresan bir röportaj sırasında, Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) hakkında yorum yaptı. SBF uzun vakittir güçlü bir destekçisi olduğu altcoin projesi Solana hakkında şu değerlendirmeyi yaptı:

Çok az Blockchain’in yapmayı düşündüğü bir şey yaptı, ki bu da ölçektir. Endüstriyel ölçek kullanımı istiyorsanız, ulaşmanız gereken düzeye ölçeklendirmede buradan ileriye gerçek sahiden makul bir yola sahip olan Blockchain’lerden birisidir.

Bir başka altcoin projesi Avalanche’a (AVAX) gelince, SBF şunları söyledi:

Bu gerçek bir Blockchain, havalı bir Blockchain, takım işini biliyor ve bunun için çok uğraşıyor. Bence mutlaka devasa hale geldiği bir dünya var.

SBF verdiği röportaj sırasında ayrıyeten Wrapped Bitcoin (WBTC) üzere Blockchain projelerinden de bahsetti:

Genel olarak ‘wrapper’lar muhtemelen vakitle büyümeye devam edecekler. Kendilerinden istenen aktiviteyi yönetim etme hünerine sahip Blockchain’ler ile pahanın üzerinde yaşadığı Blockchain’ler ortasında bir farklılığa sahip olduğunuz için, ‘wrapper’ varlıklara daha derine dalmaktan öteki seçeneğiniz yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.