Alt Coin

Kripto Milyarderi: Bu Altcoin, 100 Dolara Vuracak!

Kripto para yatırımcıları Terra’nın (LUNA) 100 dolar macerasını izlerken, kripto milyarderi Mike Novogratz altcoin bu amacına ulaşırsa dövmesini yaptıracağını söyledi. CoinMarketCap bilgilerine nazaran LUNA fiyatı geçtiğimiz saatlerde 97.88 dolarla ATH yaptığı için Novogratz kelamını tutmayı hazırlanıyor. Galaxy Digital’in CEO’su ve Kurucusu 100 dolar tezi için bir Twitter anketi bile düzenlemişti. Gelin, Novogratz’ın 100 dolar varsayımlarına ve LUNA dövmesinin öyküsüne göz atalım.

Mike Novogratz bahisleri Eylül ayında açtı

Eski Goldman Sachs yöneticisi Mike Novogratz, 2020 Eylül ayının sonlarda bir “Next with Novo” podcast’inde, Terra (LUNA) coin’in CEO’su Do Kwon ile bir ortaya geldi. Novogratz’ın Bitcoin ve Ethereum dışında LUNA destekçisi olduğu biliniyor. Aşağıdaki tweet’e nazaran Novogratz, Kwon’un öyküsünden etkilendi ve LUNA konusunda CEO’suna güvendi. Akabinde Mike Novogratz, 2021 Mart ayında, altcoin birinci 100 dolara ulaştığında LUNA dövmesi yaptıracağını tweet’ledi. Hatta bir anket başlattı ve takipçilerin %79’undan fazlası LUNA’nın 100 dolar olacağını onayladı.

Akabinde, LUNA fiyatı Eylül ayının sonlarında 33 dolardan süreç görürken, Novogratz bir dövme seçtiğini tweet’ledi. Artık LUNA fiyatı bir gecede %16’lık büyümenin akabinde 97.88 dolar ATH’sin kaydettiği için, bir Twitter kullanıcısı Novo’ya dövme yaptırma kelamını hatırlatıyor. Hala yıl sonuna kadar altcoin’in 100 dolara yükselme ihtimalinin olduğuna inanan Novogratz, bu çılgınlığa katılmanın daha düzgün olacağını tweetledi.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız Terra (LUNA) tahlillerine buradan göz atabilirsiniz.

LUNA, altcoin piyasası toparlanırken ATH’ye ulaştı!

CoinMarketCap bilgilerine nazaran LUNA Eylül ayından bu yana 40 dolar bandında süreç görüyordu. Takviye düzeyleri 25-36 dolar, en güçlü direnci 50 dolar düzeyindeydi. Bununla birlikte, Kasım ayının son günlerinde güçlü alımlarla 40 dolardan 64 dolara ulaşan LUNA, 1 Aralık’ta büyük bir fiyat hareketi gösterdi. Son olarak geçtiğimiz saatlerde 97.88 dolar ATH’sine ulaştı ve günlük %13 yükseliş 95.17 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.