Alt Coin

Kripto Milyoneri: Bu Altcoin’i Satmayın! Patlayacak

Bir altcoin milyoneri olan Hollandalı Etienne vantKruys, son vakitlerin tanınan altcoin’i olan Terra (LUNA) için rekor düzeyler öngörüyor. Milyoner isim, şu anda 58 dolar düzeyinde süreç gören LUNA’nın 500 doları görebileceğini tez ediyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Hollandalı milyonerin odağında bu altcoin var!

Yakın vakitte New York Times’ta yer alan bir habere nazaran Hollandalı Etienne vantKruys, Terra’nın (LUNA) fiyatının şu anki düzeyinden yaklaşık 10 kat daha artış yaşayabileceğini ve beş yıl içerisinde 500 dolara ulaşabileceğini öngörüyor. VantKruys, ufukta görülecek düzeyin bu olduğu fikriyle hareket ettiğini belirtiyor.

LUNA milyoneri, partnerine bir mesken satın almak için elindekilerin bir kısmını satsa da, gerisini tutmaya devam edeceğini sav ederek LUNA’nın fiyat değişimlerinden etkilenmediğini ortaya koyuyor. Habere nazaran vanyKruys, LUNA’yı bir doların altında süreç görürken satın aldı. Bu sırada 25.000 dolar pahasında altcoin’i sepetine ekledi ve böylelikle önemli bir kâr elde etmeyi başardı.

Terra fiyatında ve ağında son durum nedir?

Bu sırada Terra, yıllık bazda yüzde 1.800’lük getirisiyle öne çıkıyor. En düşük düzeyinden en yüksek düzeyine çıkarken ise toplamda yüzde 17.500 oranında kıymet artışı yaşadı. Fakat kripto paranın Ocak ayını çeşitli çabalarla geçirdiğini belirtmekte yarar var. Daha evvel de bildirdiğimiz üzere Terra tabanlı merkeziyetsiz finans protokolleri Anchor ve Wonderland üzere platformlarda yaşanan skandallar sebebiyle LUNA da olumsuz etkilendi.  Yakın vakitte Bitcoin ve genel olarak kripto para ünitesi piyasasının toparlanmasıyla LUNA, 44 dolardan 60 dolara kadar yükselmeyi başardı.

Lakin 27 Aralık 2021 tarihinde gördüğü tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 103.34 doların yüzde 43.8 kadar altında süreç görüyor.  Terra’nın ağında da değerli gelişmeler oluyor. Yakın vakitte Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon, bu hafta Terra topluluğuna yeni bir teklif sundu. Teklife nazaran LUNA sahipleri ABD’deki dört büyük spor liginden birinde oynayan şimdi ismi verilmeyen bir grupla beş yıllık yeni bir sponsorluk yapılıp yapılmaması konusunda topluluğun kanılarını merak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.