Kripto Haber

Kripto Ödemeleri Hizmet Sağlayıcısı BCB Group, 60 Milyon Dolarlık A Serisi Artırdı

Kriptoya özel ödeme hizmetleri sağlayıcısı olan BCB Group, 60 milyon dolarlık A Serisi fonlama turunu kapattı.

  • Tur, BACKED VC, PayU (Prosus’un e-ödeme işi), Digital Currency Group, Nexo, Wintermute, Menai Financial Group, Circle, Tokentus Investment, Cowa, Profluent Ventures’ın katılımıyla Foundation Capital tarafından ortaklaşa yönetildi. ve LAUNCHub Ventures.
  • Önceki yatırımcılar North Island Ventures, Blockchain. com Ventures, Rockaway Blockchain Fund, Pantera ve L1 Digital de tura katıldı.
  • Şirket Salı günü yaptığı açıklamada, yeni finansmanın BCB Group’un ödeme ve bankacılık hizmetleri tekliflerini hızlandırmak için kullanılacağını söyledi.
  • Mart 2021’de BCB Group 4 dolar topladı. Daha fazla düzenleyici lisans almak için 5 milyon stratejik finansman. Tur, North Island Ventures ve Blockchain tarafından ortaklaşa yönetildi. com Girişimler.
  • Firma, Aralık ayında fintech odaklı Sutor Bank’ı satın alarak grubun Avrupa Birliği’ndeki genişlemesini yönlendirmek için bir Alman bankasının kontrolünü ele geçirdi.
  • CoinDesk, kripto para birimlerine ve blok zinciri girişimlerine yatırım yapan Digital Currency Group’un bağımsız bir yan kuruluşudur.

Devamını oku:BCB Group, 100 Yıllık Alman Bankası’nı Satın Alarak Avrupa’da Genişliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.