Kripto Haber

Kripto Sorumlusu BitGo, Kurumların Gözü Çığ Olarak AVAX Desteğini Ekliyor

Kripto saklama şirketi BitGo, yüksek hızlı blok zincirine kurumsal ilginin son işareti olarak Avalanche’ın yerel tokeni AVAX’ı destekleyecek.

BitGo’dan gelen haberler, Bank of America analistlerinin Avalanche’ın merkezi olmayan finans (DeFi), NFT’ler ve oyun için Ethereum’a uygun bir alternatif olabileceğini söylemesinin ardından geldi. Ayrıca Bitstamp ve Bitbuy borsaları da dahil olmak üzere BitGo istemcilerinin kullanıcılarına AVAX sunmaları için kapıyı açar.

Bir temsilci CoinDesk’e verdiği demeçte, BitGo şu anda 64 milyar doların üzerinde kripto varlığına sahip olduğunu söyledi.

Ava Labs başkanı John Wu bir röportajda CoinDesk’e “BitGo güvenilir ve Avalanche’daki yerel tokenlerimize daha fazla erişim sağlamamıza izin vermekle kalmıyor, aynı zamanda kurumsal baskı ve kurumsal destek göz önüne alındığında” dedi. Avalanche, bu gerçekten ortak olmak için çok güçlü bir şirket. ”

Deloitte kısa süre önce Close As You Go afet yardım platformu için Avalanche’ı kullanacağını duyurdu. Mastercard ayrıca Aralık ayı başlarında kripto hızlandırıcı programı için Ava Labs’ı seçti.

Daha fazlasını okuyun: Avalanche’ın AVAX Token’ı, Deloitte Anlaşmasından Sonra Kripto Trendine Meydan Okuyarak Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıktı

CEO Mike Belshe yaptığı açıklamada, Avalanche’ın “geçen yıldaki patlamalı büyümesi” göz önüne alındığında, BitGo için bağlantı çekiciydi. Bununla birlikte, özellikle BitGo istemcilerinin müşterilerine AVAX sunmasına da izin verecek.

Belshe şunları söyledi: “Kurumsal yatırımcılar artık piyasadaki en güvenli saklama teklifinde AVAX’a erişebilir ve on milyonlarca perakende kullanıcı, teknolojimiz tarafından desteklenen borsalar ve platformlar aracılığıyla güvenli erişim elde etme potansiyeline sahiptir. ”

Bir basın açıklamasına göre hem Bitstamp hem de Bitbuy, AVAX’ı 2022’nin başlarında BitGo aracılığıyla listelemeyi planlıyor.

Veri sitesi DeFi Llama, kilitli toplam değer (TVL) veya bir blok zincirin çeşitli uygulamalarına taahhüt edilen kripto varlıklarının dolar değeri açısından Avalanche’ı beşinci sırada yer alıyor. Çığ 11 dolar. 16 milyar şu anda Solana’nın 11 dolarının hemen arkasında oturuyor. 72 milyar.

BitGo 1 dolara satın alındı. Galaxy Digital tarafından bu yılın başlarında henüz kesinleşmeyen bir anlaşmada 2 milyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.