Kripto Haber

Kripto Ticaret Terminali Aurox, 2022’de Halka Açılmayı Planlıyor

Platformun CEO’su Giorgi Khazaradze’ye göre, birden fazla borsada sipariş veren ve bunları eşleştiren bir kripto para ticaret terminali olan Aurox, bu yıl içinde halka açılmayı planlıyor.

Khazaradze, CoinDesk’e bir listelemenin belirli yolunun hala çalışıldığını, ancak firmanın bir SPAC (özel amaçlı satın alma şirketi) veya zaten halka açık bir şirketle ters birleşme dahil olmak üzere bir dizi seçeneği düşündüğünü söyledi. .

Coinbase tarafından yönetilen ve Bakkt ve diğerleri de dahil olmak üzere diğer kripto firmaları 2021’de kamu piyasalarına girerken, dijital varlıklar dünyasında borsa dışı halka açılma hala nadirdir (bitcoin madenciliği firmalarının tampon mahsulü hariç) ).

2017’de kurulan Aurox ticaret terminali Eylül 2020’de hizmete girdi ve bugüne kadar 60.000 kadar kullanıcı topladı, bunların tümü tamamen kendi kendini finanse etme temelinde yapıldı ve VC katılımından kaçınıldı, diye ekledi Khazaradze. Platform, Şubat 2021’de piyasaya sürülen Aurox jetonunun (URUS) herhangi bir ön satışını da tamamlamadı.

“Sorunlardan biri, her şeyi kendimiz finanse ettiğimiz için, bir çizgi damlasıyla 20 milyon dolar toplayan şirketlerle rekabet ediyoruz” dedi Khazaradze. “Ama o yoldan gitmek istemiyoruz.”

Khazaradze, firma danışmanlarının bir NASDAQ listesi önerdiğini ve iş bunu takip etmeye geldiğinde birkaç seçeneğin olduğunu söyledi.

“2022’ye kadar halka açık olmayı umuyoruz. Avukatlarımızla birlikte birçok adımdan geçtik” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.