Alt Coin

Kritik Gelişme: Binance Bu Metaverse Coin’i Seçti!

Kripto para borsası Binance’in ABD kolu olan Binance.US, Solana Blockchain’i üzerine inşa edilmiş bir metaverse platformu olan Portals’ta bir alan inşa ediyor. Metaverse alanına olan yönelim ile metaverse coin projelerine de ilgi artarken Portals, kullanıcıların binaları ve etkileşimli odaları keşfedebilecekleri ağır bir kentsel ortamı yine yaratır. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Binance.US’ten metaverse coin atağı

Portals topluluk ve iştirakler lideri Chris Lund, ​​”Binance.US, en son haberleri, grafikleri ve olayları sanal olarak sunmaya odaklanarak Portals Downtown’da bir yer ediniyor” dedi. Lund, kripto borsası FTX’in ABD kolu olan FTX.US’in de Portals’ta kendi ofisini kuracağını söyledi. Şirketler, her ikisi de Ethereum tabanlı olan The Sandbox ve Decentraland üzere açık metaverse’lere koşuyor. Portals, yüksek süratli Solana Blockchain’inde metaverse çılgınlığını yakalamak için bir favori üzere görünüyor.

Binance.US sözcüsü Zachary Tindall, sanal yapının borsa kullanıcıları için bir buluşma yeri olması gerektiğini söyledi. Tindall, “Binance.US topluluğunun bir ortaya gelmesi için metaverse’te bir alan yaratıyoruz,” sözlerini kullandı. Lund; Raydium, Magic Eden, Audius, Bonfida ve öbür Solana projelerinin Portals metaverse’te de var olacağını söyledi. Metaverse’ler ekseriyetle insanların gerçek dünyada olduğu üzere, lakin dijital olarak etkileşimde bulunabilecekleri sanal bir dünyayı tanımlar.

Klasik şirketler, geçtiğimiz yıl metaverse adımı atmaya başladı. Toplumsal medya devi Facebook, büyük bir marka değişikliğine gitti ve metaverse tabanlı uygulamalara liderlik etmek için daha geniş bir gayret içinde ismini Meta yaptı. Facebook’un metaverse gayretinin mevcut açık metaverse’ler ile nasıl etkileşime gireceği belirli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.