Alt Coin

Kritik Gelişme: Ünlü Bitcoin Borsası, 4 Altcoin Listeliyor!

Öncü Bitcoin borsası Coinbase, 4 yeni altcoin listeliyor.  Coinbase’in açıklamasına nazaran INV, LQTY, NCT ve PRO borsada listeleniyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Coinbase, 4 yeni altcoin listeliyor! İşte ayrıntılar

Ünlü Bitcoin borsası Coinbase, 4 yeni altcoin listeliyor. Borsa INV, LQTY, NCT ve PRO’yu platformuna ekliyor. Borsa mevzuya yönelik şu açıklamada bulundu:

INV, LQTY, NCT ve PRO artık http://coinbase.com üzerinde ve Coinbase iOS ve Android uygulamalarında yayında. Coinbase müşterileri bu coin’leri satın almak, satmak, dönüştürmek, göndermek, almak yahut depolamak için artık giriş yapabilir.

Coinbase’e eklenen 4 altcoin’i tanıyalım

Inverse Finance (INV), borç verme, ödünç alma ve sentetik varlıklar oluşturmak için merkezi olmayan bir platform olan Inverse Finance’a güç veren bir Ethereum tokenidir. INV, Inverse Finance eserlerini yönetmek için kullanılır ve gelecekteki yükseltmeler için oy kullanmak için kullanılabilir.

Liquity (LQTY), ETH‘yi teminat olarak kullanan %0 faizli krediler için merkezi olmayan bir borçlanma platformu olan Liquity protokolüne güç veren bir Ethereum tokenidir. Krediler, LUSD ismi verilen bir stablecoin’de ödenir ve LQTY sahipleri, kredilerin açılması ve kapatılmasından elde edilen fiyatların bir kısmını kazanmak için tokenlerini stake edebilirler.

PolySwarm (NCT), makûs maksatlı yazılımları tespit etmek için bir topluluk ve ağ olan PolySwarm’a güç sağlayan bir Ethereum tokenidir. NCT mükafatları, ilgili siber güvenlik bilgilerini sağlayan kullanıcılara dağıtılırken, NCT ağ tarafından sağlanan bilgilere erişmek için kullanılır.

Propy (PRO), memleketler arası gayrimenkul süreçleri için bir platform olan Propy’ye güç veren bir Ethereum tokenidir. PRO tokeni, tapu ve tapu kontratlarını değiştirmek ve oluşturmak üzere platform fiyatlarını ödemek için kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.