Alt Coin

Kullanıcılar Onları Seçti: İşte En Güzel Oyun Coinleri!

Kripto para tahlil firması CryptoDiffer, 4 Şubat’ta Twitter hesabından, son bir ay içerisinde kullanıcılar tarafından en fazla tercih edilen oyun coinleri listesini paylaştı. Listenin birinci sırasında, son bir ay içerisinde 1,21 milyon kullanıcıyla DeFi ve NFT teknolojisinin öğelerini kullanan merkezi olmayan bir Blockchain oyunu olan Alien Worlds (TLM) yer alıyor. Tahlil firmasının paylaştığı oyun coinleri listesine Kriptokoin.com olarak okuyucularımız bir göz attık.

Kullanıcıların en fazla tercih ettiği oyun coinleri

CryptoDiffer’ın paylaşımına nazaran, en fazla istek gören oyun coinleri şu sıralamaya nazaran devam ediyor: Bomb Crypto, Splinterlands, Sunflower Farmers, Upland, MOBOX, Axie Infinity, Crazy Defense Heroes, X World Games, Farmers World, DeFi Kingdoms, Galaxy, Blocks, SecendLive, The Crypto You ve Elfin Kingdom.

BombB Crypto, oyuncuların BCOIN aramak ve canavarlarla savaşmak için programlanmış bir küme cyborg bomba kahramanını yönettiği bir play-to-earn oyunu. Oyun Senspark tarafından geliştirildi. BombB Crypto, ödeme, satın alma ve piyasa açık artırması yoluyla toplanabilen kahraman NFT’lere sahip.

Sunflower Farmers, kullanıcıların çiftçilik imparatorluklarını kurarken ekmeye, zanaat yapmaya, maden çıkarmaya, doğramaya, balık tutmaya, dövüşmeye ve daha pek çok şeye davet edildiği, açık kaynaklı bir play-to-earn oyunu. Birden fazla çiftçi, Sunflower token’leri kazanmak için ekim ve hasat yaparak başlıyor.

MOBOX, kullanıcıları iştirakleri ve cümbüşleri için ödüllendirerek güçlendiren, topluluk odaklı bir platform. MOBOX Protocol, en âlâ randıman çiftçiliği olan DeFi’yi GameFi yaratan Gaming NFT’leri ile birleştiriyor. Oynaması Fiyatsız, play-to-earn için yeni bir ihtilal.

Piyasanın en tanınmışı olan Axie Infinity, Ethereum tabanlı kripto para ünitesi AXS ve SLP kullanan NFT tabanlı bir online play-to-earn oyunu. Bu ortada altcoin, Mayıs 2021 prestijiyle en kıymetli NFT koleksiyonu unvanını ele kazandı.

Crazy Defense Heroes, milyonlarca indirmeye sahip, oynaması fiyatsız bir kule savunma taşınabilir oyunu. Oyuncular çok sayıda kule, büyü, kahraman ve ekipman kartı kullanarak kendi savunma stratejilerini geliştirebiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.