Alt Coin

Kurumsal Para, Bu 4 Altcoin’e Akıyor: Bu 3’ünden ise Çıkıyor!

Kripto piyasalarındaki kurumsal yatırımcılar ortasındaki düşüş hissi, soğuyor üzere görünüyor. Lakin son vakitlerde BTC ve altcoin yatırım eserlerinden milyonlarca dolarlık çıkışlar oldu. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

CoinShares: BTC ve altcoin yatırım eserlerinden çıkış oluyor!

Dijital varlık yöneticisi  CoinShares’e göre, kripto yatırım eserlerinden geçen hafta 73.000.000 dolarlık çıkış yaşandı, bu da art geriye beşinci haftadır çıkış yaşandığını gösteriyor. CoinShares bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dijital varlık yatırım eserlerinden çıkışlar, haftalık toplam 73 milyon ABD doları rekoru kırdı ve bu çıkışların beşinci haftasında toplam 532 milyon ABD doları oldu.

Piyasa pahasına nazaran en büyük kripto para olan Bitcoin  (BTC), kurumsal yatırımcılar ortasında en ağır çıkışları yaşadı. CoinShares bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin, son beş haftanın dördünde toplam 317 milyon ABD doları olmak üzere toplam 55 milyon ABD doları çıkış gördü.

Büyük eller bu 4 altcoin’e giriyor ve bu 3’ünden çıkıyor!

Önder altcoin Ethereum  (ETH), geçen hafta 30.000.000 dolarlık çıkışların acısını hissetti. Dijital varlık yatırım eserlerindeki son çıkışlar ağır oldu, ancak   geçen hafta 207.000.000 dolarlık bir satıştan sonra sakinleşiyor üzere görünüyor. Bir kripto para ise son haftalarda yaşanan çıkışlardan nispeten etkilenmedi. Genel düşüş eğilimine rağmen Solana (SOL), son üç ayda sadece iki haftalık çıkış yaşadı.

Solana, geçen hafta 5,4 milyon ABD doları fiyatında girişle yatırımcıların favorisi olmaya devam ediyor ve Ağustos 2021’den bu yana sadece iki haftalık çıkış gördü. ETH, BNB ve DOT çıkış yaşayan altcoin’ler ortasında. LTC, SOL, ADA ve XRP ise giriş yaşayan altcoin’ler ortasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.