Alt Coin

Kurumsal Para, Bu 5 Altcoin’den Çıktı: Bu 2’sine ise Aktı!

Yeni bir rapora nazaran, kurumsal yatırımcılar daha düşük fiyat düzeyleriyle girmek için parmaklarını kripto piyasalarına daldırıyor üzere görünüyor. Birtakım altcoin projeleri fon çıkışı görürken kimileri ise fon girişi yaşıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

CoinShares: Bitcoin bu hafta fon girişi yaşadı!

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, yatırımcıların kripto portföylerine temkinli bir biçimde ekleme yaptıklarını söylüyor. CoinShares mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Dijital varlık yatırım eserleri, geçen hafta toplam 19 milyon ABD doları fiyatında ikinci bir hafta için girişler gördü, küçük olsa da, yatırımcıların bu düşük fiyat düzeylerinde durumlarına temkinli bir halde ekleme yapmaya başladıklarını göstermeye devam ediyor.

Piyasa pahasına nazaran en büyük kripto para olan Bitcoin  (BTC), geçen hafta toplam 22 milyon dolarlık girişlerde başı çekti. Bu, Bitcoin için üst üste ikinci giriş haftasını işaret ediyor. Firmaya nazaran, önde gelen akıllı kontrat platformu  Ethereum (ETH), son iki ayda Bitcoin kadar başarılı olamadı. CoinShares bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum, arka arda 8. haftada toplam 272 milyon ABD doları olan 27 milyon ABD doları çıkışla olumsuz hislerden muzdarip olmaya devam ediyor.

Bu 5 altcoin projesi çıkış yaşarken, bu 2’si fon girişi gördü!

Çok varlıklı yatırım eserlerine 32,1 milyon dolarlık giriş sağlanırken, birden fazla altcoin projesi çıkış yaşadı. CoinShares hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen hafta Solana, Polkadot ve Cardano çıkışlar gördü ve yatırımcıların altcoinlerden kaçındığını gösterdi. Lakin çok varlıklı fonlar (bir coin kombinasyonu) toplam 32 milyon ABD doları meblağında giriş gördü ki bu Haziran 2021’den bu yana en büyük, yatırımcıların çeşitlendirilmiş bir yatırım yaklaşımını benimsediğini gösteriyor.

Kaynak: CoinShares

Solana  (SOL), Binance Coin, Polkadot  (DOT) ve  Cardano (ADA) geçen hafta toplamda 10 milyon dolardan az olan nispeten küçük çıkışlar gördü. Ripple ve Litecoin ise haftalık bazda küçük girişler yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.