Alt Coin

Kurumsal Yatırımcılar, Bu 4 Altcoin’de Taban Avcılığı Yapıyor!

Dijital varlık yöneticisi Coinshares’e nazaran Bitcoin (BTC), bir haftalık kurumsal yatırım girişi gördü ve beş haftalık çıkış trendini kırdı. Bu sırada, 4 altcoin de giriş yaşadı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

CoinShares: Bitcoin ve bu 4 altcoin haftalık fon girişine şahit oldu

CoinShares, Cardano (ADA), Binance Coin (BNB), Solana (SOL) ve Polkadot’un (DOT) hafta içinde fon girişlerinden yararlandığını ve yatırımcıların ufukta mümkün bir piyasa dönüşü beklediklerini belirtti. Fon girişlerinin değerli bir fiyat zayıflığı periyodunda, haftanın ilerleyen vakitlerinde geldiğini söyleyen firma, bu nedenle yatırımcıların taban avcılığı yaptığına işaret etti.  Büyük kriptolar ortasında Ethereum (ETH), yedi haftalık düşüş eğilimini sürdürerek geçen hafta çıkış yaşayan tek kriptoydu. CoinShares, bu mevzuda aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Ethereum, geçen hafta 16 milyon dolarlık çıkış gördü. Mevcut 7 haftalık çıkış akışı şu anda toplam 245 milyon dolar… Bu durum, yatırımcıların birçoklarının son düşüş açısından Bitcoin yerine Ethereum’a odaklandığını vurguluyor.

Ethereum geçen hafta 16 milyon dolar çıkış kaybederken, Ethereum rakipleri Solana, Cardano ve Polkadot bu hafta sırasıyla 1.5 milyon dolar, 1.5 milyon dolar ve 1.4 milyon dolar ile küçük girişler yaşadı. Negatif kripto hassaslığı, geçen haftaki CoinShares tahlilinde soğuma belirtileri gösterdi ve bu haftaki küçük girişlerle kurumsal yatırımcılar ortasında bu eğilim devam ediyor üzere görünüyor. Bitcoin, son beş haftadaki çıkışlarda yaklaşık 320 milyon dolar kaybettikten sonra geçen hafta 14 milyon dolarlık çıkış gördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.