Alt Coin

Kurumsal Yatırımcılar Bu 4 Altcoin’den Alıyor: Bunları ise Satıyor!

Dijital varlık yöneticisi CoinShares, geçen hafta birkaç altcoin projesinin değerli kurumsal yatırımlar aldığını söyledi. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

CoinShares: Bitcoin, geçen hafta kurumsal yatırımların en büyük hissesini aldı

Son “Digital Asset Fund Flows Weekly” raporuna göre, piyasa kıymetine nazaran en büyük kripto para olan Bitcoin (BTC), geçen hafta kurumsal yatırımların en büyük hissesini aldı. CoinShares hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin, geçen hafta 71 milyon ABD doları ile girişlere öncülük etmeye devam ediyor. Bu 3 haftalık toplam 108 milyon ABD doları fiyatındaki girişle Aralık ayının başından bu yana en büyük giriş. Bitcoin yatırım eserlerindeki hacimler, geçen haftaki 3.4 milyar ABD dolarına kıyasla geçen hafta 1.8 milyar ABD doları ile düşük kaldı.

CoinShares: Kurumsal para bu 4 altcoin projesine aktı!

Önde gelen akıllı mukavele platformu Ethereum (ETH), geçtiğimiz hafta kurumsal yatırımlarda 8,5 milyon dolar kaybederek, arka arda dokuzuncu haftasında çıkış yaşadı. CoinShares mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum için yatırım eserleri akışları 8,5 milyon ABD doları fiyatındaki çıkışla düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor…

Bu ortada, Ethereum rakipleri Solana (SOL), Polkadot (DOT), Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) sırasıyla 2.4 milyon dolar, 2.2 milyon dolar, 1.4 milyon dolar ve 1.1 milyon dolar giriş gördü. Bu, tanınan altcoin LUNA için değerli kurumsal yatırımcı girişlerinin birinci haftasıydı. Binance Coin ve TRON ise ETH üzere çıkış yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.