Kripto Haber

Learn-to-Earn Platform Proof of Learn, Yeni Kurumsal Ortaklar Liderliğinde 15 Milyon Dolarlık Bir Tur Arttırdı

Bir Web 3 öğrenerek kazanın platformu olan Proof of Learn (POL), risk sermayesi şirketi New Enterprise Associates liderliğindeki bir finansman turunda 15 milyon dolar topladı.

  • Firma, finansmanı kullanıcılar arasında farkındalığı yaymak için kullanacak. POL, kullanıcılara bir kariyer pazarı aracılığıyla Web 3 işverenlerine erişim sağlarken, öğrendikçe kripto para birimi ve NFT ödülleri kazanmalarına izin verecek.
  • Turdaki diğer yatırımcılar arasında Animoca Brands, GoldenTree Asset Management, gumi Cryptos Capital ve Infinity Ventures Crypto yer aldı.
  • POL, Filipinli-Amerikalı girişimci ve Deva’nın eski CEO’su tarafından ortaklaşa kuruldu. com, Sheila Lirio Marcelo. Firma ilk projesini 2022 ortalarında başlatacak.
  • “Erişilebilir ve uygun fiyatlı eğitime yönelik küresel talep, dünyanın her yerinden insanlar için yeni bir merkezi olmayan modelle öğrenmeyi ölçeklenebilir hale getirmek için Proof of Learn için büyük bir fırsat yarattı,” dedi New Enterprise Associates teknoloji genel ortağı Tony Florence .
  • New Enterprise Associates, eğitim ve kripto sektöründe çok sayıda yatırım yaptığını söyledi. FTX, Coursera, MasterClass, Everfi, DesireToLearn, MoonPay, OpenSea ve Royal’e yatırım yapmak.
  • Merkezi olmayan ağlar tarafından mümkün kılınan üçüncü nesil internet hizmetleri olan Web 3’e artan bir ilgi var.
  • Son zamanlarda, Eski Twitter CEO’su Jack Dorsey, Web 3 üzerinden risk sermayedarlarıyla alenen fikir alışverişinde bulundu. Dorsey 20 Aralık’ta bir tweet’te Web 3’ü kullanıcıların değil VC’lerin kontrol ettiğini ve böylece onu “farklı bir etikete sahip merkezi bir varlık” haline getirdiğini belirtti. .

Daha fazlasını okuyun: Ex Populus 8$ Artırdı. 5M Korkuları Arasında Web 3 Oyun Köpüklü Büyüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.