Kripto Haber

LeBron James, Kriptoyla Birleşiyor. com, Dijital Eğitimi Öğrencilere Getiriyor

NBA süperstarı LeBron James, dijital borsa Crypto ile ortaklık kurdu. com, Crypto’ya göre Web 3’e odaklanan eğitim ve işgücü geliştirme fırsatlarını desteklemek için bir anlaşma yaptı. com. Programın bir kısmı, şehir içi okul çocuklarına blok zincir teknolojisini öğretmeyi içeriyor.

  • “Geldiğim topluluk gibi toplulukların geride kalmamasını sağlamak istiyorum” diyor LeBron James. “Blockchain teknolojisi ekonomimizde, spor ve eğlencemizde, arka dünyada ve birbirimizle nasıl etkileşimde bulunduğumuzda devrim yaratıyor. ”
  • James’in memleketi Akron Beacon Journal, I Promise programındaki öğrencilerin Blockchain teknolojisi ve ilgili kariyer alanlarını Crypto tarafından sağlanan uzmanlardan öğreneceğini söylüyor. com.
  • Kripto. com, tabii ki, geçen yıl 700 milyon dolar karşılığında James’in Los Angeles Lakers’ına ev sahipliği yapan Staples Center’ın isim haklarını satın aldı. Bu mekanın adı artık Crypto. com Arena.
  • Steph Curry ve Tom Brady gibi birçok spor yıldızı kripto firmalarıyla sponsorluk anlaşmalarına girdi, ancak bunun James’in bir kripto şirketiyle yaptığı ilk büyük anlaşma olduğuna inanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.