Alt Coin

Liste Çıktı: İşte Balinaların Al-Sat Yaptığı 14 Altcoin!

Altcoin balinalarının hangi kripto paraları aldığı, pek çok yatırımcının dikkatini çekiyor. Kriptokoin.com olarak son datalara nazaran Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum balinalarının odağındaki kripto paraları paylaşıyoruz…

Altcoin balinalarının gayeleri aşikâr oldu

Öncelikle Ethereum balinalarının yatırım hareketlerine bakıldığında, kripto piyasasının birden fazla sıçramaya devam ederken, süratle yükselen iki altcoin’in süratle yutulduğu görülüyor. WhaleStats, geçtiğimiz hafta en büyük 1.000 Ethereum adresinin, Ethereum (ETH) ve stablecoin’ler USD Coin (USDC) ve Tether (USDT) sonrasında öteki tüm kripto varlıklarından daha fazla Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) satın aldığını bildirdi.

Bilhassa büyük bir Polygon sürecine dikkat çeken WhaleStats, bir Ethereum balinasının tek bir süreçte 15,2 milyon dolardan fazla MATIC satın aldığını gösteriyor. Birinci 1.000 ETH balinası ortasındaki ortalama MATIC alımı yaklaşık 530.000 dolar. Ayrıyeten WhaleStats’a nazaran bu hafta LINK, LRC’yi birinci 1.000 ETH cüzdanı ortasında en çok süreç gören token olarak geride bıraktı.

Ayrıyeten, tekrar WhaleStats tarafından yayınlanan bilgilere nazaran geçtiğimiz gün boyunca Binance Smart Chain (BSC) balinaları en çok Binance Coin (BNB) satın aldı. BNB’yi Venus ETH (VETH), BSC-USD , Binance USD (BUSD), Litecoin (LTC), Safemoon (SAFEMOON), Ethereum (ETH), Pancake Swap (CAKE) ve  BTCB takip ediyor.  Dogecoin (DOGE) de Binance Smart Chain’de (BSC) cüzdan sahibi en büyük 1000 balina tarafından satın alınan birinci 10 kripto para listesine geri döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.