Alt Coin

Listeler Geldi: Büyük Eller En Çok Bu Altcoin’lerden Alıyor!

Balina izleme platformu olan WhaleStats bilgilerine nazaran, birinci 1000 Ethereum (ETH) balinası,  açık kaynaklı, denetlenmiş ve gözetimsiz bir değişim protokolü sunan altcoin projesi Loopring (LRC) alım satımı yapıyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Balinaların sevdiği altcoin projeleri

En büyük 1.000 Ethereum balinası, merkezi olmayan borsa Loopring’in mahallî tokeni LRC ile trade ediyor. Loopring, zkRollup Ethereum Layer-2 (L2) tahlili üzerine kurulmuş merkezi olmayan bir platform (DEX). Hem Automatic Market Maker (AMM) tabanlı hem de sipariş defteri tabanlı borsalara sahip. CoinGecko bilgilerine nazaran, altcoin projesi son 24 saatte %6 düşüşle 1,26 dolara geriledi. LRC son 7 günde %20 paha kaybetti.

WhaleStats bilgilerine nazaran LRC, son 24 saat içinde en çok satın alınan token sıralamasında 9. sırada yer alıyor. Birinci sıralarda ise Ethereum (ETH), Hex (HEX), Tether (USDT), Lido (stETH), The Sandbox (SAND) ve Binance USD (BUSD) yer alıyor.

WhaleStats datalarına nazaran, Ethereum balinaları cüzdanlarında Ethereum dışında en fazla FTX Token (FTT) bulunduruyor. Onu göğüs coin projesi Shiba Inu (SHIB), stablecoin Tether (USDT), USD Coin (USDC), OKB (OKB), Bitpanda Ecosystem Token (BEST), Polygon (MATIC), Crypto.com Coin (CRO), metaverse coin’i Decentraland (MANA) ve Fantom (FTM) takip ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.