Alt Coin

Listeye Bir Göğüs Coin’de Girdi: İşte Top 10 BSC Altcoin’leri!

Baby DogeCoin (BabyDoge), CoinMarketCap tarafından 2022’de en âlâ 10 Binance Smart Chain (BSC) projesi olarak listelenerek öbür bir dönüm noktasına ulaştı. Göğüs coin projesi bunu nasıl başarıyor, gelin toplumsal datalara göz atalım…

İşte en tanınan BSC altcoin’leri

Birinci 10 listesi, BSC’de halihazırda konuşlandırılmış binlerce proje ve token gözden geçirildikten sonra hazırlanır. CMC tarafından yakın vakitte yayınlanan listede ayrıyeten aşağıdaki kripto para üniteleri yer alıyor.

  • Binance Coin (BNB)
  • PancakeSwap (CAKE)
  • Chainlink (LINK)
  • Venus (XVS)
  • Swipe (SXP)
  • Tranchess (CHESS)
  • CryptoBlades (SKILL)
  • MOBOX (MBOX)
  • BSCPad (BSCPAD)

Köpek temalı kripto para ünitesi BabyDoge’un listeye girmesi şaşırtan görünüyor. Yazının devamında, CMC’yi BabyDoge’u 2022 için en uygun 10 Binance Smart Chain projesi listesine dahil etmeye zorlamış olabilecek birkaç nedene bakalım.

Twitter trendleri

2022’nin başlangıcından bu yana, BabyDoge büyük bir popülerlik kazanıyor ve bilhassa göğüs coin topluuğu token ile etkileşime girmekten keyifli. BabyDoge, Twitter’da da trend çizgisini sürdürüyor. Sonuç olarak BabyDoge’un resmi Twitter hesabının takipçi sayısı da sürat kazanıyor. BabyDoge’un takipçi sayısı yalnızca 24 saat içinde 907.3 binden 914.2 bine yükseldi.

Ek olarak, BscScan bilgileri, BabyDoge’un yakın vakitte 1,3 milyonluk şaşırtan bir dönüm noktasına ulaştığını ortaya koyuyor. Kesin olmak gerekirse, şu anda 1,368.233 hesap BabyDoge’u elinde tutuyor.

Göğüs coin balinalarının ilgisi

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere WhaleStats, en büyük 1.000 BNB balinasının 3.970.173 dolar bedelinde 937.343.883.70.593 Baby Doge Coin’i tuttuğunu bildirdi.

Hiper-deflasyonist göğüs coin tesiri

Hiper deflasyonist bir göğüs coin olan BabyDoge, vakit zaman büyük token yakımları da gerçekleştiriyor. Salı günü, BabyDoge’un resmi Twitter hesabı, CoinGecko tarafından sağlanan bilgilere nazaran, 20 milyon dolar bedelinde 4.8 katrilyon tokenin yakıldığını ve sirkülasyondaki toplam arzın 164 katrilyondan 159.278 katrilyon tokene düştüğünü açıkladı. Daha evvel 2 Ocak’ta Baby DogeCoin, yakılan cüzdana 11.50 milyon dolar olduğu varsayım edilen 5 katrilyon Baby Doge Coin’in sürecini onaylamıştı. Üstteki bilgilerden, Baby DogeCoin’in Binance Smart Chain’deki en tanınan meme-coin ve BSC’de en yaygın olarak dağıtılan kripto olduğu sonucuna kolay kolay varılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.