Kripto Haber

Loopring, Kurucu Wang’ın Yerine CTO Steve Guo’yu CEO Olarak Atadı

Geliştiricilerin merkezi olmayan borsalar (DEX) oluşturmasına yardımcı olan Ethereum tabanlı bir proje olan Loopring, CEO olarak kurucu Daniel Wang’ın yerine Baş Teknoloji Sorumlusu Steve Guo’yu atadı.

  • Wang, danışman olarak çalışmaya devam edecek ve firmanın 2. katman stratejisini geliştirmek için zaman harcayacak, dedi firma Perşembe günü bir blog yazısında.
  • Guo daha önce Intel’de yazılım mühendisi ve teknoloji lideri olarak çalıştı. 15 yaşındayken Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’ne kabul edildi ve doktora derecesiyle mezun oldu. 2005 yılında bilgisayar bilimlerinde
  • “Bu yıl, yeni NFT [değişmeyen belirteç] desteğimize, belgeleri iyileştirmeye, cüzdan ve DEX kullanıcı deneyimini cilalamaya ve hizmet kullanılabilirliğini artırmaya odaklanacağız. Loopring’in en iyisinin henüz görülmediğine inanıyorum,” dedi Guo.
  • CoinDesk verilerinin gösterdiğine göre, döngülü token (LRC) geçen ay değerinin yaklaşık %60’ını kaybetti ve son zamanlarda 0,80 dolar civarında işlem görüyordu. 10 Kasım 2021’de 3,86 $ ile rekor seviyeye ulaştı.

Daha fazlasını okuyun: Loopring Fiyatı Bu Ay GameStop Spekülasyonunda, Metaverse Bahislerinde 7 Kat Arttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.