Kripto Bilgi

Los mercados kripto para birimi se mantienen estables mientras inversores institucionales bitcoin compran

Kriptomonedas’ın genişletilmesi, yasal olarak sona erdirilmesi, bitcoin ve eter alt limitlerinin %3’ü altında kaldı. Kriptomonedas’ın temel prensipleri, deneysel değişkenler, XRP için %3,3 ve SHIB, Shiba Inu, %6 gano.

En büyük zararı giderme, en büyük zararı giderme. Toplam sermaye kaybı, 24 saat sonunda %2,1’in altında kalan 2,12 milyar $’lık kayıp. Değişen kripto para birimleri (altcoins, en inglés) süperaron ve diğer kripto para birimleri, en yüksek kripto para birimleri, bitcoin dominio de bitcoin dominio de dominio de bitcoin indirim ve hasta %39,6’ya kadar.

Bu makaleyi İngilizce okuyun.

Altcoin’ler için bir kabare de las ganancias en altcoins estuvo FLOW, kırmızı token de kırmızı. El belirteçleri% 11, en düşük yasal düzenlemelerin uygulanmasına ilişkin yasal düzenlemelere tabidir.

Bitcoin sürekli kurumsal talep üzerine

Bitcoin deneyi, kurumsal bir talep olmadan, her şeyi telafi etmek için 35.000 ABD Doları’na 45.000 ABD Doları’na tekabül ediyor.

“Analizlerin en iyi şekilde değerlendirilmesi için, medyanın en iyi şekilde kullanılmasını talep ediyor. Alex Kuptsikevich en un correo electrónico ve CoinDesk. “Esto la ruptura de la tendencia bajista de los tres meses anteriores”.

” Birbirini takip eden, katılanların kurum ve kuruluşlarından daha iyi, daha fazla bilgi için. Americana, que demuestran claramente el interés de los institucionales en eski bölge”, señaló Kuptsikevich.

Las medias móviles (MA, por sus siglas en inglés) son göstergeler. Aktif olmayan bir şekilde yönlendirilir. Bitcoin, en son 50 yılın en büyük ilk değerlendirmesini yapıyor. 49.000 $ ‘lık bir bitcoin para birimi için en iyi hareketin devamı.

Bitcoin rompió la dirençencia ve 40.000 $ ‘dan itibaren sürekli alt (TradingView)

Fuerza Relativa’nın (RSI, en uygun bitcoinler para birimi) kayıp değerleri. “El göstergesi RSI en los gráficos diarios está ahora en 61, şu anda geçerli olan en güncel tarihler, en güncel tarihler için geçerlidir”, dijo Kuptsikevich.

En iyi hesaplamalar için en büyük ve en önemli 70 ” y por debajo de 30 “sobrevendidas”, lo que puede bir un cambio de tendencia’dan önce.

Kripto para birimlerinin tümünde esnek, esnek yazılımların yeniden yapılandırılması için önceden kontrol edilmiş işlemler según’un bildirdiğine göre, koronavirüs salgını — 4.100 milyon dolarlık bir kayıt şirketi. Mientras tanto, Banco Central de India, Shaktikanta Das, XVII.

“Criptomoneds en kriptomonedas deben tener en kriptomonedas, en son kontrollerin hiçbirini yapma. ningún subyacente, ni siquiera un tulipán”, dijo Das, el jueves. Hindistan’ın en önemli ilkelerinden biri, %30’a varan orantısız transferdir.

Andrés Engler’e göre ticari olarak.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.